Współczesność przynosi ogromne możliwości i… pokusy. Obfitość jedzenia, fascynujący świat mediów cyfrowych, możliwość wybierania z tysięcy ofert bez wstawania z kanapy. Jednak ta hiperrzeczywistość niesie poważne zagrożenie dla zdrowia mentalnego i fizycznego, dla naszych relacji z innymi ludźmi i ogólnie dla świata. Mózg współczesnego człowieka pływa w oceanie intensywnych bodźców i jest w perfidny sposób manipulowany. W rezultacie stajemy się samotni, zalęknieni, nieufni, skłonni do chorowania i otyłości. Wydaje się, że z tej matni nie ma ucieczki.

Jak uwolnić się od cienia rodziców, energetycznych wampirów? Ta książka pomoże policzyć się z przeszłością i spojrzeć świeżym okiem na relacje z rodzicami

Detoks mózgu: jak oczyścić umysł?

Książka „Mózg na detoksie. Oczyść swój umysł, by sprawniej myśleć, wzmocnić relacje i znaleźć szczęście” prezentuje wyniki najnowszych badań naukowych. Dzięki niej dowiesz się, dlaczego tak się dzieje – i że wcale nie musi tak być! Zidentyfikujesz mentalne manipulacje, szkodzące każdemu człowiekowi, ale również poznasz narzędzia, za pomocą których zmienisz swoje myślenie, by rozważniej i sprawniej podejmować decyzje, a także poprawisz relacje z innymi ludźmi i rozwiniesz zdrowe nawyki. W efekcie odzyskasz skupienie, wzmocnisz ciało i odświeżysz umysł. Znakomitym uzupełnieniem treści jest dziesięciodniowy program treningowy wraz z planem dietetycznym, którego wdrożenie pozwoli Ci rozpocząć nowe, lepsze życie. Szybko się przekonasz, że szczęście jest w Twoim zasięgu!

W tej książce między innymi:

  • zasady świadomego przeprogramowania mózgu
  • ważne szczegóły funkcjonowania ludzkiego umysłu
  • hakowanie własnego mózgu i zastosowanie metody TIME
  • znaczenie praktyk medytacyjnych i mindfulness
  • przepisy na posiłki, które służą mózgowi
Detoks mózgu
1

Mózg na detoksie. Oczyść swój umysł, by sprawniej myśleć, wzmocnić relacje i znaleźć szczęście

dr David Perlmutter, dr Austin Perlmutter, Kristin Loberg

44,90 zł

Kup teraz

Dr David Perlmutter jest dyplomowanym neurologiem i naukowcem w American College of Nutrition, a także profesorem w Miller School of Medicine przy University of Miami. Laureat licznych nagród za innowacyjne podejście do chorób neurologicznych.

Dr Austin Perlmutter jest specjalistą chorób wewnętrznych. Bada efekty wypalenia i depresji, interesuje się również zdobyczami medycyny prewencyjnej i prowadzeniem pacjentów z chorobami przewlekłymi.

6 wyjątkowo przerażających książek. Ludzie żałują, że je przeczytali!