Rebel Wilson podzieliła się niesamowitym przesłaniem dotyczącym zmianą kształtu ciała. Od początku swojej kariery australijska aktorka była nieustannie kontrolowana przez media. Zwłaszcza w kontekście zmieniającej się sylwetki. Rebel przypomniała niedawno, że ludzie są czymś więcej niż ich waga. Udostępniła na Instagramie zdjęcie w kostiumie kąpielowym, obok którego napisała, że zauważyła, że przytyła 3 kg.

Rebel Wilson ma nową dziewczynę. Kim jest Ramona Agruma?

Zamiast przygnębienia z powodu wzrostu masy ciała, Rebel wykorzystała to jako okazję do przypomnienia swoim fanom w mediach społecznościowych, aby nie czuli się winni z powodu przybierania na wadze, ponieważ ona ich „nie definiuje”.
„Właśnie zauważyłam, że przytyłam 3 kg na wakacjach. Jestem w niesamowitym kurorcie all inclusive… Straciłam wszelką samokontrolę… Ale wiecie co? Mogę wstać jutro, pójść na siłownię, nawodnić się, odżywiać zdrowo i kochać siebie”, napisała
„Bycie surowym dla samego siebie nie pomaga, ale wiem, jak to jest czuć się winnym. Jeśli jesteś taki jak ja, po prostu staraj się być zdrowym człowiekiem i nie bądź dla siebie zbyt surowy. Bądź najlepszą wersją siebie!”, dodała.

Gwiazdę zalano wspierającymi komentarzami, które pochwalały aktorkę za szczere wyznanie. Rebel początkowo wyruszyła w swoją zdrową podróż , aby poczuć się lepiej fizycznie i emocjonalnie, ale niedawno wyznała, że od czasu utraty wagi oferuje się jej więcej ról filmowych.

Sukienka z hiszpańskim dekoltem. 6 przepięknych propozycji na wesele, randkę i piknik

Sonda

Olejki CBD

Miewasz problemy ze snem i stany lękowe?