Wygląda na to, że społeczność zgromadzona na TikToku odkryła zdjęcia gwiazdy filmu Euphoria z 2014 i 2016 roku. Barbie Ferreira była wtedy zauważalnie szczuplejsza. TikTok oszalał, a publikowane filmy z jej wizerunkiem stały się dużym problemem.

Najnowszy post Barbie Ferreiry dowodzi, że makijaż z serialu „Euforia” działa także w realu

Niektóre filmy subtelnie zaznaczają metamorfozę aktorki, zaznaczając, że wygląda oszałamiająco bez względu na rozmiar. Inne otwarcie gloryfikują jej szczuplejsze ciało. Wiele z tych filmów ma miliony wyświetleń, a sekcja komentarzy zawiera dziwną mieszankę protekcjonalnych i wspierających opinii. Podstawowe przesłanie jest jedno: przyrost masy ciała jest zły, a chudsze jest lepsze.

@7ndex

#greenscreen SHES SO HOT #tiktok #fyp #barbieferreira

♬ Mario my beloved – princess toadstool

Komentarze te są odzwierciedleniem tego, czego uczono nas kiedy dorastaliśmy. Kobiety uczone są, że najlepszą rzeczą, jaką możemy mieć, jest atrakcyjność, a szczupłość równa się atrakcyjności. Żyjemy w świecie, który tak bardzo boi się tłuszczu, że obecnie przemysł odchudzający, jest wart oszałamiające 254,9 miliarda dolarów. Patriarchat żywi się standardami piękna i wyniszczająco pożera jednostki. Takie komentarze mogą prowadzić do wielu problemów, w tym zaburzeń odżywiania. Prawda jest taka, że Barbie Ferreira wyglądała świetnie w latach 2014/2016 i wygląda świetnie teraz. Wygląda dokładnie tak samo, choć komentarze dotyczące wyglądu w ogóle nie powinny pojawiać się w żadnym dyskursie.

Boyfriend manicure. Minimalistyczne i romantyczne zdobienie idealne dla wszystkich zakochanych