Anastasia Pokreshchuk pragnęła mieć bardzo wydatne kości policzkowe. Aby osiągnąć wymarzony efekt, przeszła ogromną metamorfozę. Ekstremalne operacje plastyczne sprawiły, że jej wygląd całkowicie się zmienił. Zobacz, jak wygląda posiadaczka jednych z największych kości policzkowych na świecie.

Dziewczyna z ekstremalnie szczupłą talią podbija Internet. Można objąć ją dłonią!

Inna estetyka

Ukraińska modelka wydała już ponad 2100 dolarów na wypełniacze i botoks, które sprawiły, że stała się posiadaczką największych kości policzkowych na świecie. „The Sun” opowiedziało historię kobiety, która na pierwszy zabieg zdecydowała się w wieku 26 lat. Obecnie ma 32 lata, monstrualnie duże kości policzkowe, które wyraźnie wystają poza owal jej twarzy oraz duże, pełne usta. Poza tymi zabiegami zdecydowała się także na inne. Nie są jej obce ekstremalne operacje plastyczne, które zmieniły także jej ciało. Mimo wszystko Anastasia jest szczęśliwa z takim wyglądem.

„Po tym, jak wypełniono moje policzki i zobaczyłam zmiany, zakochałam się w nich” – wyznała.

Pytana o liczbę zabiegów, stwierdziła, że straciła w nich rachubę.

Laluna Unique z „Królowych Życia” pokazała jak wyglądała przed operacjami!

Ekstremalne operacje plastyczne

O tym, jak poprawianie wyglądu jest wciągające, przekonało się mnóstwo osób na całym świecie. Dla niektórych kształtowanie ich ciała operacjami plastycznymi stało się formą sztuki oraz poszukiwaniu upragnionego wyglądu. Czasem niektóre przemiany są szokujące dla większości społeczeństwa. Z pewnością jest tak w przypadku Anastasii, której nietypowy wygląd powoduje zaciekawienie. Na co dzień modelka otrzymuje mnóstwo pytań dotyczących jej wyglądu. Modelka jest bardzo aktywna na swoich social mediach i z chęcią odpowiada internautom, nie ukrywając niczego i dzieli się swoimi doświadczeniami związanymi z zabiegami medycyny estetycznej.