Zaangażowanie Kristen Stewart w rolę księżnej Diany było spektakularne. Aktorka fantastycznie uchwyciła gniew i złamane serce Lady Di. Jedna zaskakująca scena pozostawiła więcej pytań niż odpowiedzi. Podczas napiętej świątecznej kolacji Diana chwyta perły na szyi – świąteczny prezent od księcia Karola– i ściąga je, wrzucając poszczególne perły do miski z zupą, a następnie do ust.

Dzięki pomocy magii filmowej zęby Stewart nie uległy twardym perłom, ale czy księżna Diana naprawdę zjadała perły? Scena jest godna uwagi. Takie wykroczenie w towarzystwie rodziny królewskiej nasuwa pytanie czy księżna Diana rzeczywiście odważyła zerwać się naszyjnik przy stole? Film promowany jest jako bajka z prawdziwej tragedii. Biografia jest otwarcie fabularyzowana na więcej niż jeden sposób, co oznacza, że jest mało prawdopodobne, aby wiele z tego, co wydarzyło się w filmie – zwłaszcza scena jedzenia pereł – faktycznie się wydarzyło.

Kristen Stewart zaręczyła się z ukochaną. Kim jest narzeczona gwiazdy?

Zastanawiając się nad tą dziwną sceną, Stewart zasugerowała, że moment ten, tak jak został przedstawiony w filmie, mógł być marzeniem, przekazującym niewyrażone uczucia Diany. „Są pewne rzeczy, o których nie wiemy, bo wydarzyły się za zamkniętymi drzwiami” – powiedziała w jednym z wywiadów. „Nie wiemy, co tak naprawdę działo się jej w prywatnym życiu oraz nie pojmujemy tego, co w pełni zakorzeniło się w jej podświadomości, jej fantazjach, koszmarach i snach”.

Pierwszy sezon „Squid Game” miał mieć zupełnie inne zakończenie. Co miało się wydarzyć?

Sonda

Lady Di

Oglądaliście dokument o Dianie Spencer?

Sonda

Kristen Stewart jako Diana

Obejrzysz film "Spencer"?