Celebrytka słynie ze swojego wyczucia stylu. Bardzo często na swój profil na Instagramie wrzuca zdjęcia w pełnym makijażu i nienagannej stylizacji. Gwiazda bardzo często bawi się modą, co nie zawsze wszystkim się podoba, jednakże trzeba przyznać, że wygląda olśniewająco.

Sara Boruc bez makijażu

Jednakże niedawno wrzuciła zupełnie inne zdjęcie, naturalne i bez makijażu. Jednak to nie twarz polskiej celebrytki przykuła uwagę internautów, lecz jej pięknie wyrzeźbiony brzuch. To nie jest nowość na profilu Sary: poza modą lubi się ona dzielić swoim zdrowym stylem życia oraz ćwiczeniami. Stara się zmotywować swoich obserwujących do aktywności fizycznej.

Sara Boruc pokazała, jak wygląda jej brzuch po trzech ciążach: Wow, ale forma

Sara Boruc i jej wyćwiczony brzuch

Kobiety, które urodziły dziecko, bardzo często podkreślają, że przez ciążę ich ciało nie jest takie, jak dawniej. Mamy takie, jak Sara Boruc udowadniają, że da się zrobić formę nawet po porodzie.

„A co,trochę Was powkurzam! A może zmotywuję? Choć pewnie mnóstwo tutaj mam, które mają jeszcze lepsze brzuszki od mojego! Bo chcieć to móc. Dajcie znać, czy chcecie żebym częściej opowiadała o swoich nawykach żywieniowych , ćwiczeniach itd.? Chętnie podzielę się z Wami moimi sposobami na utrzymanie formy ;-)”.

 

Doda pokazuje swoją formę życia i podaje wymiary!

Fanki Sary od razu zaczęły żywo reagować na zdjęcie swojej idolki:

„Piękna forma, gratuluję samozaparcia (…)”.

„Niczym nastolatka! Brzuch petarda!”.

„Piękna figura”.

Sara zdecydowanie ma się czym pochwalić. Jej figura jest zjawiskowa!

Sara Boruc i jej sposoby na formę

Wiele z nich pozytywnie zareagowała na propozycję Sary odnośnie dzielenia się jej sposobami na pozyskanie formy. Wygląda na to, że niedługo będziemy mogły dowiedzieć się więcej i poznać sekrety polskiej gwiazdy. Będziecie śledzić to, co ma nam do przekazania?