Sandra Kubicka zaprezentowała swoją metamorfozę! Jednak nie jest to taka metamorfoza, jaką zazwyczaj chwalą się gwiazdy. Popularna modelka wyznała, że jej dawna sylwetka była niezdrowa i osiągnęła ją… głodówką. Niebezpieczne nawyki żywieniowe odbierały jej radość życia.

5 dobrych nawyków żywieniowych, które są dobre dla zdrowia tylko w teorii

Sandra Kubicka i jej międzynarodowa sława

Sandra Kubicka od lat mieszka w Miami, gdzie rozwija swoją karierę – jest jedną z nielicznych Polek, której udało się zaistnieć na tamtejszym rynku. Mimo wielu sukcesów i uzyskanej rozpoznawalności nie była szczęśliwa. Działo się tak, gdyż, aby utrzymać swoją „idealną sylwetkę”, musiała zachowywać drakońską dietę, która bardzo źle wpływała na jej psychikę oraz zdrowie. Od tamtej pory wiele się zmieniło w życiu gwiazdy, a swoją metamorfozą postanowiła podzielić się z internautami. Zobaczcie koniecznie to nagranie! Niebezpieczne nawyki żywieniowe z pewnością przyczyniały się do wielu problemów zdrowotnych gwiazdy.

Idealny kosmetyk na odżywienie oraz nawilżenie Twoich dłoni. Prosty, naturalny skład!

Niebezpieczne nawyki żywieniowe

Sandra Kubicka wyznała, że aby osiągnąć wymarzoną sylwetkę musiała się głodzić.

„Zmontowałam filmik, odstęp dokładnie rok. Na pierwszym filmiku widać dziewczynę zgrabną, ale… czy wy widzicie moje oczy? Tam jest smutek i nieszczęście”.

W 2020 roku Sandra przyznała, że cierpi na zespół policystycznych jajników, przez który przybrała na wadze. Wówczas wspominała, że cały czas ćwiczy i ma zapisaną specjalną dietę. Teraz opublikowała filmik, który prezentuje jej sylwetkę i to, jak się zmieniła przez kilka ostatnich miesięcy. Okazało się, że by osiągnąć sylwetkę „przed” musiała się głodzić.

„(…) słyszałam tylko „JAK TY SUPER WYGLĄDASZ. CO ROBISZ, ŻEBY TAK WYGLĄDAĆ?”. Co robiłam? No nie jadłam. Nie będę kłamać. Nikt się nie pytał, czy jestem ok. Na szczęście miałam tyle siły w sobie, aby sama poprosić o pomoc”.

Sandra Kubicka nie może zrozumieć, dlaczego ludzie próbują robić jej przytyki związane z wagą i wylewają na nią wiadro pomyj. Przyznała, że teraz odnalazła szczęście i spokój.