Podczas ostatniego wieczoru specjalnego One Night Only w CBS Adele ujawniła Oprah Winfrey, dlaczego straciła prawie 50 kilogramów w trakcie ostatnich dwóch lat. Według piosenkarki plotki na temat utraty wagi przez rozwód nie zostały dokładnie wyjaśnione.

Oprah Winfrey w rozmowie z Adele

„Po zakończeniu małżeństwa miałam przerażające ataki lęku” – wyjaśniła Adele. Piosenkarka wyjaśniła, że zaczęła trenować ze względu na problemy z bólem pleców, z którym borykała się już od czasów nastoletnich. „Zauważyłam, jak bardzo ufałam mojemu trenerowi i jego obecności, kiedy czułam się najbardziej zagubiona. Nie odczuwałem niepokoju, kiedy przebywałam z nim na siłowni”. Adele wyjaśniła, że ćwiczenia stały się dla niej sposobem na zorganizowanie swoich dni w sposób, który przyniósł jej poczucie rutyny i dyscypliny.

Adele wyjawiła sekret swojej metamorfozy. To nie tylko dieta! Sprawdź, co pozwoliło jej schudnąć

Pocieszenie, które Adele znalazła w ćwiczeniach, sprawiło, że ćwiczyła codziennie i w rezultacie straciła prawie 50 kilogramów w ciągu dwóch lat. Jeśli chodzi o wybrane przez nią treningi, Adele z entuzjazmem wspomniała, że uwielbia podnosić ciężary i boksować. Odkrywając swoją atletyczną stronę, Adele wyznała dziennikarce, że mogłaby być sportowcem olimpijskim.

Patrząc wstecz na swoją podróż z odchudzaniem, w tym na uprzedmiotowienie ciała przez całą karierę, Adele wyjaśniła, że trzyma się idei ciałopozytywności. „Jestem albo za duża, albo za mała, albo pociągająca, albo nie… Nie moim zadaniem jest sprawdzanie, co ludzie myślą o swoich ciałach… Próbuję sortować moje własne życie.” Adele stwierdziła, że nie boi się wahań wagi w przyszłości.

3 błędy żywieniowe, które najczęściej popełniamy będąc na diecie

 

Sonda

Męskie spódnice

Sądzisz, że męskie spódnice staną się normą i wpiszą do kanonu mody na zawsze?