Wiele programów typu reality show pokazuje kolosalne metamorfozy uczestników. Niewiele z nich pokazuje je w tak intensywny sposób jak popularny program TLC Historie Wielkiej Wagi. Od momentu powstania programu w 2012 roku życie dziesiątek mężczyzn i kobiet zmieniło się dzięki interwencji dr Younan Nowzaradan. I chociaż podróż  ta nie jest łatwa, warto zaryzykować, aby odzyskać życie i osiągać upragnione cele.

Niektóre z tych odważnych dusz stały się gwiazdami mediów społecznościowych. Daje nam to dodatkowy dostęp do ich życia, pozwalając śledzić, jak wiedzie się ich życie po programie. Oto niektóre z najpopularniejszych gwiazd programu. Nie uwierzycie, jak niesamowicie wyglądają dzisiaj!

Luiza z „Hotelu Paradise” o swoim kontrowersyjnym wizerunku: „To nie jest program słodko pierdzący”

Metamorfozy uczestników programu Historie wielkiej wagi

Melissa Morris spełniła swoje życiowe marzenie. Była pierwszą osobą w programie. Obecnie jest w zupełnie innym miejscu. Każdego dnia korzysta z życia najlepiej, jak potrafi. Posiadanie dzieci było czymś, czego bardzo pragnęła (lekarz powiedział jej kiedyś, że ma tylko 2 procent szans na zajście w ciążę). Udało się,  Melissa została mamą w 2010 roku.

Laura Perez znalazła miłość. Dla widzów programu było oczywiste, że jej pierwszy związek nie przetrwa. Mąż nie pozwalał jej się rozwijać i denerwowało go, że kobiet marzy o znalezieniu pracy. Zamiast czuć się uwięzioną, Laura ponownie wyszła za mąż. Odeszła od mężczyzny, który ją zniszczył.

Paula Jones stała się pewną siebie królową selfie i otwartą adwokatką. Obecnie marzy o długotrwałym sukcesie w odchudzaniu. Z jednej strony, można powiedzieć, że jest w świetnej formie, lecz warto wziąć pod uwagę, że to nie koniec jej drogi. Kobieta nie boi się pozować w kostiumie kąpielowym ani publikować selfie  z odkrytymi ramionami. Jest wprost urocza! Musi trzymać się swojej diety i ćwiczyć  zgodnie z regulaminem. Boryka się z problemami zdrowotnymi, takimi jak kamienie nerkowe, ale nie powstrzymuje jej to przed kontynuowaniem tej pięknej podróży.

Te małe przyjemności powodują, że jesteśmy naprawdę szczęśliwi. Niektóre nic nie kosztują