W mediach społecznościowych, co chwilę mamy do czynienia ze zdjęciami lub filmami, których zadaniem jest normalizowanie ciała lub nietypowych cech wyglądu. I bardzo nas to cieszy. Dzisiaj chciałybyśmy pokazać wam jeszcze jeden film, który w bardzo dobitny sposób przedstawia fałsz, na którym opierają się media społecznościowe.

Użytkowniczka Tik Toka ukrywająca się na platformie pod pseudonimem tss.c.o nie ma zbyt wielu obserwujących. Umówmy się 30 tysięcy użytkowników obserwujących profil na TikToku to w dzisiejszych czasach naprawdę niedużo. Na tyle dużo jednak, aby zapełniać platformę wartościowym kontentem. Takie właśnie są filmy dziewczyny. Jeden z nich przykuł szczególną uwagę społeczności zgromadzonej na Tik Toku. Obejrzało go ponad 2 miliony użytkowników.

HIT z Tik Toka! Domowa maska do włosów z magicznym składnikiem. Po jej użyciu włosy mają niesamowity połysk

Dowód na to, że media społecznościowe kłamią. Taki tytuł nosi najpopularniejszy film dziewczyny. Pokazuje w nim swoje wyedytowane w Photoshopie fotki. Efekt jest porażający. Niewiele osób zdaje sobie sprawę, jak wiele można poprawić w programie graficznym, aby nadal wyglądać naturalnie. Dziewczyna zdobyła się na odwagę i pokazała między innymi zdjęcia, na których poprawiała objętość włosów, wygładzała cerę i wyszczuplała ciało.

Interanauci, w tym my, są jej bardzo wdzięczni. Niewiele osób z tak wielką szczerością potrafi przyznać się w ten sposób do edytowania postów w mediach społecznościowych. Obejrzyjcie film i podajcie go swoim koleżankom oraz siostrom. Warto uświadamiać.

@tss.c.o

It’s so sad 😭

♬ Praise God – Kanye West

Ta influencerka ma tak przystojnego męża, że zazdroszczą jej kobiety z całego świata