Piosenkarka została sfotografowana poza domem z synem Rocco Ritchie w sobotni wieczór. Fotografowie utrwalili rzadko widziany, nieedytowany wizerunek Madonny. Matka z synem wychodzili z Harrys Bar w modnej londyńskiej dzielnicy Mayfair. 63-letnia Madonna miała na sobie duże okulary przeciwsłoneczne, czarny golf i szorty z wysokim stanem.

Madonna zszokowała swoich fanów. Na tym zdjęciu nie przypomina siebie?

„Material Girl” dopełniła stylizację długim czarnym płaszczem, butami z ćwiekami i czerwonym paskiem owiniętym wokół talii, a także torbą Commes des Garcons „Lovable Rebel”. Madonna w ostatnim czasie publikowała wiele ryzykownych zdjęć w mediach społecznościowych. Jej obserwatorzy zarzucali jej, że są one bardzo mocno przefiltrowane. W dyskusji głos zabrał nawet raper 50 Cent. Szydził z niedawnej sesji zdjęciowej Madonny w bieliźnie.

„Yo, to najzabawniejszy s-t LOL. To Madonna pod łóżkiem, która próbuje zachowywać się jak dziewica w wieku 63 lat”, napisał raper na Instagramie. Madonnę krytykowali również inni artyści, choć wygląda na to, że ona sama nie zamierza przestać publikować podobnych sesji zdjęciowych.

Pensja w wojsku. Ile zarabiają żołnierze w zależności od swojego stopnia wojskowego?