Lili Reinhart skrytykowała Kim Kardashian za ekstremalną dietę, którą gwiazda reality show podjęła przed galą Met. „Chodzenie po czerwonym dywanie i udzielanie wywiadów, w których mówi się, jak bardzo jesteś głodna… ponieważ nie jadłaś węglowodanów w ciągu ostatniego miesiąca… wszystko po to, żeby zmieścić się w kultowej sukience?” napisała na Instagramie Reinhart. „To bardzo złe. Tak popie***one na setkach poziomów”, dodała. Gwiazda „Riverdale”, która we wpisie na Insta Stories nie nazwała Kardashianki po imieniu, dodała, że „obrzydliwe” jest przyznawanie się celebrytów do „głodzenia”, biorąc pod uwagę, jak wielu ludzi ich obserwuje.

Sekrety sukni Marilyn Monroe, którą podczas Met Gali 2022 miała na sobie Kim Kardashian

Sonda

Suknia Marilyn Monroe

Uważasz, że Kim Kardashian powinna otwarcie mówić o katorżniczej diecie przed Met Galą?

„Otwarte przyznanie się do głodówki ze względu na galę Met, kiedy dobrze wiesz, że miliony młodych mężczyzn i kobiet spoglądają na ciebie i słuchają każdego twojego słowa. Ta ignorancja jest obrzydliwa i z innego świata”, napisała aktorka.
Oświadczenie Reinhart pojawiło się zaledwie dzień po tym, jak Kim Kardashian powiedziała Vogue, że straciła prawie 10 kilogramów w niecały miesiąc, aby wcisnąć się w kultową sukienkę, którą Monroe miała na sobie podczas wykonywania piosenki „Happy Birthday” Johnowi F. Kennedy’emu w 1962 roku.

Suknia Marilyn Monroe

Po Met Gali Kardashian udostępniła film z niekończącym się bufetem z pączkami i pizzą i przyznała, że jest podekscytowana, ponieważ „głodowała” i nie jadła węglowodanów ani cukru od prawie miesiąca.

Przed galą Met założycielka Skims powiedziała w mediach społecznościowych, że robi dwa treningi dziennie, aby schudnąć. Kardashian wypożyczyła sukienkę Monroe od Ripley’s Museum, które nabyło zaprojektowaną przez Jeana Louisa „najdroższą sukienkę świata” za 4,8 miliona dolarów w 2016 roku. Reinhart wielokrotnie wypowiadała się otwarcie na temat dysmorfii ciała.
Kiedy jeden z użytkowników Twittera napisał, że Kardashian jest chuda i dlatego nie musi być niepewna swojego wyglądu, Reinhart odpowiedziała: „Mówiąc komuś, że nie zasługuje na to, by czuć się niepewnie, ponieważ jego ciało jest w porządku, postępujesz bardzo źle. To część problemu. To część zawstydzania ciała”.

Marilyn Monroe

Tegoroczni maturzyści powoływali się na… „365 dni”. Blanka Lipińska: „Przepraszam wszystkich polonistów”