Według oświadczenia Pałacu Buckingham królowa Elżbieta II znajduje się pod „nadzorem medycznym” i jest w „poważnym stanie”.

„Wiemy, że sprawa jest niezwykle poważna, ponieważ pałac wydał oświadczenie, że lekarze są „zatroskani” – powiedział w wywiadzie dla Page Six królewski biograf Robert Hardman, autor „ Królowej naszych czasów ”.

Hardman wyjaśnia, że 96-letnia monarchini „nie lubi dyskusji na temat jej zdrowia”, więc wiadomości sygnalizują, jak poważny musi być jej stan. Wcześniej autoryzowała tylko oświadczenia w odpowiedzi na określony stan – coś takiego jak przyjęcie do szpitala lub diagnoza COVID , jak to miało miejsce na początku tego roku” – dodał Hardman. „Nagle powiedziano, że była „pod nadzorem lekarskim”, a następnie, że członkowie rodziny przyjeżdżają by czuwać przy jej łóżku, to naprawdę poważna wiadomość”.

Królowa Elżbieta jako lalka Barbie. Dostała ją na 96. urodziny

Królewscy urzędnicy ogłosili w czwartek, że królowa Elżbieta II, która w czerwcu obchodziła swój Platynowy Jubileusz, została umieszczona pod nadzorem medycznym po tym, jak lekarze wyrazili obawy dotyczące jej zdrowia.
Książę Karol, Camilla Parker Bowles, książę William i książę Harry natychmiast udali się do Balmoral w Szkocji, aby być przy łóżku królowej. Podobno również książę Edward i jego żona Sophie, a także książę Andrzej byli w drodze do zamku Balmoral.

Jak fazy księżyca wpływają na kobiecy cykl? To zadziwiające!