Kim Kardashian wspomina swoje młodzieńcze lata, upubliczniając zdjęcie przed operacjami. Gwiazda „Keeping Up With the Kardashians” opublikowała zdjęcie z wizażystą Mario Dedivanovicem na cześć jego urodzin. Na zdjęciu pozuje w minimalistycznym makijażu, z charakterystycznymi ciemnymi włosami i w różowym topie.

Dedivanovic, który w piątek 1 października skończył 38 lat, za pośrednictwem mediów społecznościowych dostał życzenia od swojej długoletniej przyjaciółki i współpracowniczki. „OMG, jesteś stary! LOL jak dobre wino… kocham cię. Wszystkiego najlepszego @makeupbymario”, napisała na Instagramie Kim.

Opinia publiczna grzmi na temat wartej dziesiątki tysięcy złotych fryzury Kim Kardashian

W 2018 roku Dedivanovic w podkaście Overnight Success, opowiadał o swoich początkach współpracy z Kim Kardashian. Powiedział prowadzącemu podcast, że „z estetycznego punktu widzenia Kim jest dla mnie jak idea piękna. Tak bardzo pociąga mnie jej twarz, to że jest cudowna”.

Kardashian przez lata poddawała się zabiegom kosmetycznym i operacjom plastycznym. Między innymi podczas odcinka „Kourtney and Kim Take Miami” z 2013 roku, założycielka KKW Beauty została poddana zabiegowi nazwanemu „ twarzą wampira”, w której klienci mają wstrzykiwaną w twarz własną krew. Jej dermatolog, dr Harold Lancer, powiedział, że większość jego klientów wymaga dużej opieki, ale wielu z nich to niezwykle zdyscyplinowane osoby w zakresie domowej pielęgnacji skóry.

Kim Kardashian

Internauci są pod wrażeniem mnogości zabiegów, jakie przeszła twarz Kim Kardashian. Twitter zalał kolaż, na którym zestawia się jej zdjęcie z młodości oraz to, które jest odzwierciedleniem jej obecnego wyglądu. Zmienił się jej ogólny wygląd twarzy. Metamorfozie poddano policzki, nos, brwi oraz między innymi brodę.

Takiej okładki „Playboya” jeszcze nie było. Pojawił się na niej Bretman Rock, który otwarcie mówi, że jest gejem