Zdecydowałaś się na dietę pudełkową i zastanawiasz się, jaki catering dietetyczny będzie dla Ciebie najlepszy? Podpowiadamy, na co powinnaś zwrócić uwagę, aby się nie naciąć i dokonać najlepszego wyboru.

Catering dietetyczny musi być wiarygodny

Wybierz catering dietetyczny, który wzbudza zaufanie. Najlepiej taki, który cieszy się dobrymi opiniami i jest rekomendowany przez wiarygodne autorytety w dziedzinie żywienia. Niezależnie od tego, czy szukasz cateringu dietetycznego w Legionowie, czy w samej Warszawie, powinnaś oczekiwać najwyższej jakości usług, która niestety rzadko idzie w parze z niską ceną. Nie oszczędzaj więc na zdrowiu – wybierz najlepszą dietę pudełkową, a niekoniecznie najtańszą.

Dogodne warunki dostawy diety do domu lub pracy

Jedzenie pudełkowe dostarczane jest standardowo we wczesnych godzinach porannych tak, aby klient mógł rozpocząć dzień od pożywnego śniadania tuż po przebudzeniu. Dostawy zwykle odbywają się od poniedziałku do piątku (w piątek dostarczany jest podwójny zestaw na sobotę i niedzielę). Jeśli w weekend mamy więcej wolnego czasu i możemy samodzielnie przygotowywać posiłki, możemy zrezygnować z zestawów weekendowych. Ciekawą opcją są też tzw. pakiety office, składające się z trzech posiłków (śniadania, drugiego śniadania i lunchu), które zwykle spożywamy w pracy. Dzięki temu otrzymujemy zbilansowane posiłki na pierwszą część dnia, a wieczorem możemy ugotować coś sami albo wybrać się do restauracji.

catering dietetyczny

Lunch box: rice, salmon, salad with cucumber, avocado, greens, lemon, fresh orange, and bottle of water on a wooden background. Fitness food. The concept of healthy eating. School lunch box

Indywidualne dopasowanie cateringu pudełkowego

Warto dokładnie przyjrzeć się ofercie cateringu dietetycznego i zastanowić się, czy odpowiada Twoim potrzebom żywieniowym. Firma cateringowa powinna umożliwić Ci wybór różnych wariantów diety pudełkowej oraz dopasowanie ich do takich parametrów, jak masa ciała, wzrost, wiek, płeć, aktywność fizyczna, nietolerancje pokarmowe i indywidualne upodobania.

Profesjonalna pomoc w wyborze diety pudełkowej

Jeżeli decydujesz się na catering dietetyczny w Pruszkowie lub innej podwarszawskiej miejscowości, zwróć uwagę, czy dana firma oferuje bezpłatne konsultacje z dietetykiem. Jest to usługa, która świadczy o wysokim profesjonalizmie firmy cateringowej. Możliwość skonsultowania się ze specjalistą pozwala między innymi na dobranie odpowiedniej kaloryczności diety pudełkowej. To ważne, zwłaszcza gdy zależy Ci na redukcji masy ciała. Pamiętaj, że zbyt wysoki deficyt kaloryczny może doprowadzić do osłabienia organizmu i niedoborów pokarmowych, a zbyt niski – sprawić, że dieta odchudzająca będzie po prostu nieskuteczna.

Rodzaj diety pudełkowej

Różnorodność wyboru diet pudełkowych również jest ważnym wyznacznikiem wartościowego cateringu dietetycznego. Oferta powinna odpowiadać różnym potrzebom żywieniowym i gustom kulinarnym. Dobrze, jeśli znajdą się w niej klasyczne propozycje, takie jak catering wegetariański czy dieta bezglutenowa, ale też sprawdzone, nowoczesne podejście do kwestii zdrowego odżywiania. Firmy cateringowe mają też plany żywieniowe dla sportowców, osób na diecie bezlaktozowej, diabetyków i kobiet w ciąży. Jeżeli natomiast od diety pudełkowej oczekujesz czegoś nowego i odkrywczego, warto zwrócić uwagę na innowacyjne plany dietetyczne opracowane przez doświadczonych żywieniowców, które mogą zdziałać cuda, nie tylko w kwestii odchudzania, ale też poprawy zdrowia.

Szukasz najlepszej metody odżywiania dla siebie? Ta oferta powinna Cię zainteresować: dieta pudełkowa Warszawa – catering dietetyczny SuperMenu.

 

Artykuł sponsorowany