Odkąd wyszło na jaw, że Joanna Opozda i Antek Królikowski wezmą ślub, stali się ulubieńcami mediów. Nagłe przygotowania do ceremonii podsyciły emocje wokół związku celebrytów, a w sieci zawrzało. Wiele osób przypisywało tak bliską datę ślubu ciąży. Niedawno Joanna Opozda opowiedziała, co myśli na temat snucia takich przypuszczeń. Powodem było wyznanie gwiazdy TVN, która podzieliła się z fanami przykrą informacją o utracie dziecka. Joanna zaapelowała, aby „nie zaglądać kobietom do macic”. Ciąża Joanny Opozdy również była przedmiotem zainteresowania mediów oraz internautów.

Body shaming działa w dwie strony. Caitlin Fladager wciąż czyta, że powinna przytyć

Ciąża Joanny Opozdy?

Tuż po wzięciu ślubu zaczęło pojawiać się coraz więcej spekulacji na temat ciąży gwiazdy. Miała ona być powodem dla szybkiego zawarcia związku małżeńskiego. Para postanowiła nie komentować doniesień, które pojawiały się na wielu portalach oraz w gazetach. To tylko podsycało plotki. Ostatecznie Joanna zdecydowała się na skomentowanie sytuacji i wyjaśniła, że wzięła ślub z Antkiem z uczucia, a nie przymusu. Mimo to plotki ucichły dopiero po jakimś czasie. Joanna Opozda niedawno zdecydowała się zabrać głos i wyjawić, co sądzi na temat dopatrywania się u kobiet ciąży, zwłaszcza w jej początkowej fazie. Powodem była sytuacja, która spotkała Annę Dec, która mocno poruszyła gwiazdę.

Dieta SIRT, z której korzysta Adele wciąż zyskuje na popularności. Co ją wyróżnia? Mamy przykładowe menu!

Ciąża Joanny Opozdy źródło: instagram.com/asiaopozda

Mocne słowa gwiazdy

„Przeczytajcie, może kogoś ten smutny ale bardzo ważny post zmusi do myślenia” – Joanna opublikowała na swoim InstaStory screen wpisu Anny Dec, a następnie dodała swój komentarz.

„Żyjemy w chorym świecie pełnym presji, dziwnych wymuszeń i zaglądania kobietom do macic. Kobiety nie mają obowiązku dzielić się niczym z nikim jeżeli nie mają na to ochoty. To wszystko jest obrzydliwe. Portale plotkarskie i ludzie są bezwzględni. Pierwsze tygodnie ciąży do delikatny okres dla każdej kobiety i wymuszanie na niej zwierzeń, doszukiwanie się ciążowego brzucha, jest po prostu wstrętne i nie na miejscu”.

Od kiedy ciąża Joanny Opozdy była tematem numer jeden, zdecydowanie możemy zauważyć, ile racji jest w słowach gwiazdy. Pierwsze tygodnie ciąży bywają naprawdę trudne, ponieważ statystycznie co druga ciąża kończy się poronieniem. Dlatego dopatrywanie się o spekulowanie na ten temat jest bardzo często okrutne. Joanna Opozda zaapelowała, aby zaczekać, aż osoba zdecyduje się sama podzielić nowiną o ciąży. Ma rację?