Wiele zaburzeń snu, jak bezsenność czy budzenie się zmęczonym, ma swoją prostą przyczynę: niewłaściwy dobór materaca lub poduszki do spania. Przyczyna może być prosta, ale problem jest poważny. Na szczęście możemy temu zaradzić. Zapewnienie sobie odpowiednich warunków zdrowego snu jest dostępne dla każdego. W szczególności będziemy mówić o prozdrowotnych materacach producenta Hilding Anders.

Jakość snu – dlaczego jest tak ważna?

Jakość snu i to, jak śpimy, jest jednym z najważniejszych warunków decydujących o całokształcie naszego zdrowia. Sen musi trwać odpowiednio długo, a w czasie snu powinniśmy przejść wszystkie jego fazy, w których zmienia się częstotliwość fal mózgowych, itd. Najlepszym sposobem na zapewnienie sobie zdrowego, regenerującego snu jest zaopatrzenie się w dobry materac do łóżka i inne profesjonalne wyposażenie sypialni.

Najlepszą obecnie ofertą na rynku, jeśli chodzi o materace do łóżka i poduszki, a także inne wysokiej jakości akcesoria dla sypialni, ukierunkowane na nasze zdrowie fizyczne i psychiczne, jest oferta szwedzkiej legendy Hilding Anders. Produkty tej firmy ją już dostępne na naszym rynku. Hilding z siedzibą w Malmö jest czołowym producentem w dziedzinie nowatorstwa i techniki produkcji materacy w skali globalnej.

hilding anders

fot. Anna Sullivan / Unsplash

Jakie materace i poduszki poprawią jakość naszego snu?

Wybierając poduszki do spania, warto sprawdzić, czy wypełnione są naturalnym wkładem, np. gęsim puchem, czy też pianką. Różne rodzaje wypełnienia dadzą nieco inny rodzaj komfortu snu. Również w przypadku materacy koniecznie zwróć uwagę na jego typ i poziom twardości. W końcu nie tylko komfort snu, ale zdrowie Twojego kręgosłupa jest tu najważniejsze.

Materace i poduszki Hilding często osiągają status certyfikowanych wyrobów medycznych. Zapewniają profilaktykę, a nawet leczenie wad postawy, przeciwdziałają bólom, są absolutnie higieniczne. Uchodzą też za najbardziej komfortowe i wygodne.

Gdzie najlepiej zaopatrzyć się w poduszki i materace Hilding?

Z wielu względów polecamy sklep z materacami SleepingHouse.pl. Blisko współpracuje on z marką Hilding. Również tylko w tym sklepie z materacami otrzymamy dostęp do innych marek, które są stowarzyszone z Hilding i prezentują tak samo wysoką jakość, np. Sleepmed by Hilding czy Fit 4 Sleep by Hilding. W sklepie znajdziemy olbrzymi wybór znakomitych materacy do łóżka, poduszek i innych akcesoriów do sypialni.

 

Artykuł sponsorowany