Podczas gali rozdania Oscarów, Will Smith uderzył prowadzącego wydarzenie Chrisa Rocka. Aktor zareagował tak na żart na temat jego żony Jady Pinkett-Smith. Kobieta zmaga się z łysieniem plackowatym, a prowadzący zażartował z jej ogolonej głowy. Po tym zajściu Will Smith odebrał statuetkę w kategorii najlepszy aktor i przeprosił akademię filmową za zajście. Następnego dnia za pośrednictwem Instagrama zwrócił się również do Chrisa Rocka, którego uderzył. Jada Pinkett-Smith dotychczas nie komentowała zajścia. W końcu zdecydowała się przerwać milczenie.

Will Smith przeprasza Chrisa Rocka w oficjalnym oświadczeniu. Akademia potępiła uderzenie prowadzącego

 

Sonda

Jada Pinkett-Smith

Myślisz, że Will Smith zrobił dobrze stając w obronie żony?

Na Instagramie zamieściła grafikę, na której widnieją następujące słowa: „To jest czas na uzdrowienie. Jestem na nie gotowa”. W ten sposób nie odniosła się bezpośrednio do zajścia, ale postawiła sprawę jasno.

 

W 2021 roku Jada Pinkett-Smith opowiedziała na Instagramie o swojej chorobie. Po latach przyjmowania sterydów, wreszcie zaakceptowała chorobę. Jak sama przyznała w filmie opublikowanym w mediach społecznościowych, opowiedziała obserwatorom o łysieniu, ponieważ wielu jej fanów sugerowało inną poważną chorobę.

Jada Pinkett Smith w szczerym wyznaniu na temat łysienia

Kintsugi nails. „Posklejane” paznokcie to oryginalna propozycja na wiosnę prosto z dalekiego Orientu