Honorata Skarbek niechętnie dzieli się swoim prywatnym życiem. Gdy nagrywa materiały dla swoich fanów, raczej stara się skupić na tym, co dzieje się w jej życiu zawodowym oraz sukcesami. Stara się także poruszać różne ważne, chociaż czasem uznawane za kontrowersyjne, tematy. Nie boi się wypowiadać własnego zdania. Tym razem na swoim kanale na YouTube opublikowała filmik, na którym podzieliła się z fanami swoimi dietetycznymi wskazówkami. Jak zdradziła w materiale, w ciągu dwóch miesięcy w ten sposób zgubiła aż 11 kilogramów! Koniecznie zobacz, jak się jej to udało!

Dodaje energii i sprzyja odchudzaniu. Switchel to napój, dla którego coraz więcej osób rezygnuje z kawy

Negatywne skutki lockdownu

W filmiku Honorata Skarbek zaznacza, jak duży wpływ miał na nią lockdown. Przyznała, że nie był to dla niej łaskawy czas, wręcz przeciwnie – to właśnie wtedy przytyła. Jej najwyższa waga wynosiła 71 kilogramów, a, jak zdradziła na YouTube, zawsze ważyła między 62 a 65 kilogramów.

„Wszystko tak naprawdę zaczęło się od przymusowej kwarantanny. Jadłam ogromne ilości jedzenia. Byłam zmęczona, ospała, bez energii, miałam ogromne migreny. Moje stany depresyjno-lękowe o wiele bardziej się pogłębiły” – opisuje w swoim materiale.

Taki tryb życia spowodował, że szybko pojawiły się dodatkowe kilogramy. Jednak szybko zdała sobie sprawę z tego, co się dzieje i udało jej się odnaleźć motywację do ćwiczeń.

Nie odchudzaj włosów: dieta ma ogromny wpływ na nasze włosy!

Honorata Skarbek schudła 11 kilogramów!

Mimo że w tytule filmiku możemy przeczytać, że gwiazda schudła 10 kilogramów, to w trakcie filmiku zdradza, że chodzi aż o 11 kilogramów! Każda osoba, która chociaż raz się odchudzała wie, jak ważny jest każdy kilogram! Z 71 kilogramow udało jej się zejść aż do 60 kilogramów! Teraz postanowiła się podzielić swoim sekretem. Jak brzmią jej wskazówki?

„Nie jadłam ryżu, makaronu, ziemniaków. Moja dieta była ustawiona przeze mnie, ale opierała się na białkach i tłuszczach. Opierałam się na moich doświadczeniach z lat poprzednich i słuchaniu swojego organizmu. Zupełnie zrezygnowałam z cukru, chyba że w owocach” – zdradziła.

Jeśli chcecie zapoznać się z całym materiałem, przedstawiamy go poniżej! Co sądzicie o sposobie, w jaki Honorata uzyskała swoją wymarzoną sylwetkę?