Problemy zdrowotne Halsey osiągnęły punkt krytyczny po urodzeniu jej pierwszego dziecka. 10 maja młoda mama udostępniła aktualizację na Instagramie, aby odpowiedzieć na obawy fanów, którzy martwią się o jej samopoczucie.

„Więc wiem, że wielu z was zastanawiało się, co się dzieje z moim zdrowiem, a niektórzy widzieli TikToka, którego wczoraj opublikowałam. Zasadniczo potwierdziłam, że jestem uczulona na dosłownie wszystko, więc chciałem wam tylko przybliżyć temat”, napisała leżąc w łóżku z monitorem serca przyklejonym do klatki piersiowej.

W TikToku zatytułowanym „wszystko jest w porządku” napisała między innymi, że „właśnie dowiedziałam się, że jestem uczulona na kawę, więc na całą moją osobowość”.

Czy ten kolor zdominuje nadchodzące miesiące? Zaskakująca metamorfoza Halsey

Po kilku sekundach popijania matcha latte dodała „a także na ziemniaki, kukurydzę, szpinak, imbir, czosnek, mleko, pszenicę, kraby, krewetki, marchew, paprykę, migdały, orzeszki ziemne, nerkowce, jagody, morele, winogrona, cebulę, indyka, kalafiora, dynię, musztardę, gałkę muszkatołową, makrelę, selera, gruszkę, żyto, drożdże, cytryny, orzechy, banany i groch.

Halsey zawsze była otwarta na temat swojej walki z endometriozą i przez całe życie doświadczała problemów autoimmunologicznych. Długa lista alergii to tylko jeden z objawów związanych z jej nowo zdiagnozowanymi schorzeniami.
„Oczywiście moje zdrowie bardzo się zmieniło odkąd zaszłam w ciążę i urodziłam” – powiedziała. „Zacząłem naprawdę chorować i byłam chora przez większość mojego dorosłego życia, ale zaczęło się robić naprawdę źle”.

Po wielokrotnej hospitalizacji z powodu anafilaksji, Halsey odwiedziła kilku lekarzy i przeszła testy, w wyniku których zdiagnozowano u niej zespół Ehlersa-Danlosa, zaburzenie tkanki łącznej; zespół Sjögrena, zaburzenie immunologiczne, któremu często towarzyszy suchość oczu i suchość w ustach; zespół aktywacji komórek tucznych i zespół tachykardii ortostatycznej ortostatycznej(POTS) oraz zaburzenie krążenia krwi.

„Wciąż szukam odpowiedzi na przyczynę tych chorób, które potencjalnie mogą być innym rodzajem choroby autoimmunologicznej” – powiedziała.

Trasa „Love and Power” zbliża się wielkimi krokami, ale Halsey planuje dostarczyć koncert, który sprawi, że zarówno ona, jak i fani poczują się spełnieni.

Olejki do demakijażu, czyli wszystko, co powinnaś wiedzieć o dwuetapowym oczyszczaniu twarzy