Tinx przeprosiła Kim Kardashian oraz inne gwiazdy za serię stygmatyzujących tweetów. „Około 10 lat temu napisałam naprawdę paskudne, wredne, okropne tweety”, napisała gwiazda TikToka. Christina Najjar w długim poście udostępnionym na Instagramie przeprosiła za zachowanie.

„Zwróciłam się do ludzi, których nigdy nie spotkałam, grubymi, żałosnymi i brzydkimi. Nazwałam Kim Kardashian grubaską, co jest ironiczne, biorąc pod uwagę, że jest moją idolką numer jeden i osobą, którą podziwiam”, napisała. Stygmatyzujące tweety były szokujące dla fanów Tinx. Wielu z nich znało influencerkę jako osobę, która promowała pozytywne podejście do ciała.
„Kiedy czytam tweety, jestem zawstydzona. Są złośliwe, a ja nie jestem złośliwa – ale kiedyś byłam” – przyznała. „Pozwól, że opowiem ci o dziewczynie, która napisała te tweety. Miałam 21 lat i byłam bardzo niepewna. Nienawidziłam siebie i miałam złą relację z moim ciałem. Byłam też bardzo zagubiona”, dodała.

Czemu wszyscy googlują paznokcie Kim Kardashian?

Tinx z dnia na dzień odniosła sukces. Ma 1,5 miliona obserwujących na TikToku, prowadzi także popularny podcast. Problematyczne tweety sprawiły, że obserwujący zaczęli kwestionować, jak dobrze znają swoich ulubionych influencerów.

„Oszust z Tindera” w końcu trafi do więzienia? Jest nakaz jego aresztowania

@tinx

extremely extremely grateful!!!! but you get addicted to looking a certain way 😅

♬ lost ballad version – elijah woods