Ewa Chodakowska jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych trenerek w Polsce. Jako pierwsza zaczęła na tak dużą skalę próbować zmotywować Polki do ćwiczenia i dbania o swoją kondycję oraz zdrowie. Przez cały okres swojej działalności zdołała zbudować wierne grono fanów oraz klientek, które zaraziła pasją do sportu. Zastanawiałaś się kiedyś, ile waży Ewa Chodakowska? Mamy odpowiedź!

Ta domowa maseczka pomoże oczyścić cerę. Jej właściwości uwielbia Ewa Chodakowska!

Kariera trenerki oraz media społecznościowe

Ewa to z pewnością najpopularniejsza trenerka w naszym kraju, a jej miejsce w polskim show-biznesie jest niezachwiane. Z biegiem czasu wciąż przybywa jej fanek i fanów, którzy korzystają z jej oferty i dzięki jej ofercie starają się zmienić swoje życie i polepszyć kondycję. Autorskie przepisy, treningi oraz zmiana podejścia do życia są kluczem w drodze, którą proponuje trenerka. Sama trenerka uwielbia sport, bardzo często ćwiczy, a jej smukła sylwetka oraz mocno zarysowane mięśnie sprawiają, że wiele kobiet jest ciekawych, ile waży Ewa Chodakowska. Wygląda na to, że już znamy odpowiedź!

Przez home office masz problemy z kręgosłupem? Te ćwiczenia sprawdzą się świetnie!

Ile waży Ewa Chodakowska?

Instagram Ewy Chodakowskiej to jej oczko w głowie. Prowadzi go z ogromnym zaangażowaniem, starając się dawać jak najczęściej nowe zdjęcia oraz InstaStory. Media społecznościowe to dla niej miejsce, dzięki któremu pozostaje w regularnym kontakcie ze swoimi fanami. A ma ich niemało, bo ponad 2 miliony! Takimi zasięgami może poszczycić się niewiele polskich gwiazd. W opisie jednego z ostatnich postów, na którym Ewa prezentuje swoją formę oraz imponującą sylwetkę, zdradziła swoją wagę.

„55 kg of SELFLOVE” – brzmi początek wpisu.

Jak się okazuje, trenerka waży 55 kg! Spodziewałaś się takiej liczby?