Anna Lewandowska uwielbia zdrowy styl życia, który ochoczo promuje w swoich social mediach. Żona kapitana polskiej reprezentacji nie tylko regularnie ćwiczy na siłowni, biega, jeździ na rowerze i tańczy bachatę, ale także dba o zbilansowaną dietę. Ostatnio podzieliła się ze swoimi fanami informacją na temat tego, jak zazwyczaj wyglądają jej posiłki.

Receptura na jesienny koktajl, który rewelacyjnie wzmacnia odporność

Ile kcal dziennie spożywa Anna Lewandowska?

W instagramowym Q&A, który trenerka urządziła w miniony wtorek, jeden z fanów postanowił zapytać ją, ile kcal dziennie spożywa oraz czy stosuje okienko żywieniowe.

Jem około 1700 kcal. Choć ostatnio nawet 1500 kcal i czuję się bardzo dobrze. Jem 3 posiłki dziennie plus 1 przekąska – wyjaśniła Anna Lewandowska. Przy okazji zdradziła również, że podczas obozów sportowych kaloryczność jej dań się zwiększa: – Na obozie… jem zdecydowanie więcej ze względu na intensywność treningową.

dieta Anny Lewandowskiej

Gwiazda jakiś czas temu przyznała, że zmaga się z SIBO, czyli zespołem rozrostu bakteryjnego jelita cienkiego. – Jestem w trakcie leczenia, ale mam nadzieję, że wkrótce uda mi się uporać z tematem – wyznała na Instagramie, obiecując przy okazji, że raz w tygodniu będzie publikować treści dotyczące tej choroby.

Blanka Lipińska wyjaśnia, dlaczego w pół roku przytyła 35 kilogramów