Wiele osób wie, że aby zredukować żółte odcienie włosów, najlepiej używać szamponu w kolorze fioletowym. Ale czy ktoś pomyślał o zrobieniu tego samego z żółtymi zębami? Odpowiedź brzmi tak. Fioletowa pasta do zębów jest skuteczna — i ostatecznie działa w ten sam sposób.

Istnieje kilka różnych marek fioletowych past do zębów i wiele miejsc, w których można je kupić. Czasami kupowanie wyższej jakości produktów do pielęgnacji i higieny może być drogie, więc miej oczy szeroko otwarte na niedrogie wybielające pasty do zębów.

Co się stanie, kiedy posmarujesz paznokcie pastą do zębów? Zaskakujący efekt

Czym jest fioletowa pasta do zębów?

Możesz poprawić kolor swoich zębów za pomocą fioletowej pasty do zębów, aby uzyskać jak najbielsze zęby. Według Musely, korekcja koloru zębów może działać podobnie do korekcji koloru skóry. Zielony korektor może pomóc zniwelować czerwone plamy na twarzy, a brzoskwiniowe odcienie mogą pomóc zniwelować ciemnoniebieskie cienie pod oczami. W ten sam sposób fioletowa pasta do zębów może być używana do usuwania żółtych plam na zębach. Fioletowy osad spłukuje się również zaraz po wypłukaniu ust po szczotkowaniu.

Wersow zaczęła malować obrazy! Pokazała je na Instagramie