Annę Lewandowską zdecydowanie można określić mianem jednej z najbardziej popularnych Polek. Liczba jej obserwatorów na Instagramie jest bardzo duża i ciągle rośnie. Internauci interesują się życiem gwiazdy, wyczekując na pikantne smaczki z jej codzienności. Ogromną popularnością cieszą się wpisy, które pokazują, jak wygląda rodzinne życie gwiazdy. Córka Anny Lewandowskiej, Laura, jest jednym z ich ulubionych tematów!

Fanka zapytała Annę Lewandowską o jej sposoby na cellulit. Takiej odpowiedzi się nie spodziewała

Córka Anny Lewandowskiej

Anna Lewandowska jest jedną z tych gwiazd, które wiedzą, jak podsycić zainteresowanie swoją osobą. Celebrytka od wielu lat odnosi sukcesy w show-biznesie jako bizneswoman, trenerka i influencerka. Od lat stara się zachęcić swoje obserwatorki do aktywności fizycznej i zdrowego stylu życia. Sama jest tak zmotywowana, że nie odpuszczała sobie treningów nawet, gdy była w ciąży ze swoją córeczką. W zaawansowanej ciąży wrzucała na Instagram filmiki z treningami, które są idealne nawet dla kobiet, które są blisko rozwiązania.

 

„Która z Was trenowała ze mną w czasie ciąży? Która z Was trenuje ze mną po ciąży? W aplikacji @diet_training_by_ann znajdziecie moje autorskie, przede wszystkim bezpieczne programy!
trening na każdy trymestr ciąży,
trening na każdy trymestr z mini bandami,
post pregnancy.

Drogie przyszłe Mamy pamiętajcie, dbajcie o swoją aktywność fizyczną, jeśli tylko lekarz prowadzący wyraża na to zgodę. Dla siebie i Malucha”

Anna Lewandowska w najmodniejszym dodatku sezonu!

Ćwiczenia w trakcie ciąży

Trenerka od dawna usiłuje zarazić kobiety swoim pozytywnym nastawieniem i pokazać, że dzięki motywacji można osiągnąć wszystko. Co i raz podrzuca obserwatorkom kolejne wyzwania. W jednym ze swoich ostatnich wpisów zapozowała ze swoją córeczką Laurą, a w opisie przypomniała, jak istotna jest aktywność fizyczna w trakcie ciąży. To ona ułatwia nam przejście przez ten trudny okres, pozwala zachować odpowiednią wagę oraz przygotowuje nas do ogromnego wysiłku, jakim jest poród. Treningi można wykonywać nawet w mocno zaawansowanej ciąży, o ile lekarz nie wyrazi sprzeciwu. Gwiazda wspomniała także o swoich programach treningowych dla ciężarnych. W komentarzach dziewczyny zaczęły dzielić się doświadczeniami ze swoich ciąż oraz komplementowały zdjęcie celebrytki. Córka Anny Lewandowskiej zrobiła furorę! A jak Wam się podoba?