Alyssa Milano to znana z serialu „Czarodziejki” aktorka. W kwietniu podzieliła się z fanami zatrważającą informacją: zaraziła się COVID-19. Teraz postanowiła otwarcie pokazać, że ta choroba to nie jest żart, a z jej skutkami zmaga się do dzisiaj.

Koronawirus w Seulu: tak władze próbują przypomnieć o sanitarnych restrykcjach. Niezwykły pokaz!

Alyssa Milano i koronawirus

Temat koronawirusa przycichł, jednak sam wirus nie odpuszcza. Wciąż pojawiają się nowi zarażeni, a ich liczba, zgodnie z przewidywaniami, zaczyna wzrastać. COVID-19 na długi czas zmienił naszą codzienność. Coraz więcej sław przyznaje się do tego, że przeszła przez chorobę. Madonna, Adam Małysz, Antonio Banderas, chorują również politycy i członkowie rodzin królewskich, jak chociażby książę Karol. Jakiś czas temu okazało się, że COVID-19 pojawił się na planie serialu. Gwiazdy coraz odważniej mówią o swoich doświadczeniach z chorobą, głos zabrała chociażby Lena Dunham, reżyserka serialu „Dziewczyny”. Zdradziła, że nawet po wyleczeniu ma problem z opuchnięciami w okolicach dłoni i stóp oraz bolesne migreny. Teraz o swoich przeżyciach opowiedziała Alyssa Milano.

Alyssa Milano pokazała, co się dzieje z jej włosami

O zarażeniu COVID-19 aktorka poinformowała w kwietniu. I chociaż od tamtej pory minęło kilka miesięcy, aktorka wciąż zmaga się ze skutkami choroby. Pokazuje, jak wyniszczający wpływ miała choroba na jej włosy. Opis pod opublikowanym filmem jest krótkim komunikatem: „Pomyślałam, że pokażę, co COVID-19 robi z włosami. Potraktujcie to poważnie”. Natomiast w materiale możemy usłyszeć: „Cześć wszystkim. Chciałam pokazać rezultat COVID, ile włosów wypada. To jest szczotka do rozczesywania włosów. Moja ulubiona szczotka. Jak widać, w tej chwili nie ma na niej włosów”. Gdy zaczyna się czesać, od razu widać, jak dużo włosów zostaje jej w ręku i na szczotce. Wystarczyło zaledwie kilka ruchów. „Jedno szczotkowanie. Tyle włosów straciłam. Od COVID-19”. Na koniec gwiazda krótko zaapelowała: „Noście maski”. W komentarzach pojawiło się kilka głosów, które wspominają, że spotkały się z tym samym problemem.

Zachorowania na koronawirusa powrócą jesienią? Co z drugą falą zachorowań?

„Mam ten sam problem, biorę dużo witamin i nic”.

„Mam tak samo, to poważne! Wypadają pod prysznicem i podczas szczotkowania. Zaczęłam suplementować witaminy A+D oraz B (…)”.

„Ja po COVID mam szarpiące bóle”.

Alyssa Milano otrzymała mnóstwo wsparcia od swoich fanów. Wiele osób dziękuje jej, że podzieliła się swoim doświadczeniem. Waszym zdaniem zrobiła dobrze?