Pięć miesięcy temu przyszło na świat drugie dziecko Aleksandry Hamkało. Niedawno aktorka pochwaliła się na swoim profilu w mediach społecznościowych zdjęciem z wypoczynku. Pozuje na nim z synkiem, prezentując swoją genialną sylwetkę i płaski brzuch. To właśnie on stał się powodem zazdrości obserwatorek gwiazdy, które zaczęły komplementować figurę swojej idolki.

Lady Gaga o traumie zgwałcenia. „Zostawił mnie w ciąży na rogu ulicy”

Drugie dziecko Aleksandry Hamkało

Aktorka teraz jest mamą dwójki dzieci. Po drugim porodzie dość szybko doszła do formy sprzed ciąży, dzięki czemu pięć miesięcy później może pochwalić się świetną figurą. Gwiazda opublikowała zdjęcie, na którym pozuje wraz z synkiem, pokazując swoją smukłą sylwetkę. Aktorka znana z ról w „Na dobre i na złe” czy „Miszmasz, czyli kogel-mogel 3” wybrała się z rodziną nad morze. Dzieląc się rodzinnymi kadrami z urlopu, pokazała kilkumiesięcznego synka oraz… swoją nienaganną sylwetkę.

Gigi Hadid szczerze o tym, jak ciąża wpływa na jej wygląd

 

Płaski brzuch wzbudził zazdrość internautek

Aleksandra jako mama dwójki dzieci nawet na wakacjach ma pełno roboty. Wszystko dzięki swoim pociechom, które wymagają nieustannej uwagi.

„Niby wakajki, ale ręce pełne roboty” – zauważyła w podpisie opublikowanego zdjęcia. Urocze zdjęcie prosto z bałtyckiej plaży było powodem zazdrości wielu kobiet. Pod postem od razu posypało się mnóstwo komentarzy, także tych żartobliwych komplementów. Fani są zachwyceni formą młodej mamy.

„Po dwójce dzieci tak wyglądać, to szczyt bezczelności” – brzmi jeden z komentarzy. Post skomentowała także Zofia Zborowska: „Piękna!”.

Drugie dziecko Aleksandry Hamkało nie zdołało jej odebrać pięknej figury. Gwiazda zasługę przypisuje uwarunkowaniom genetycznym, o czym wspominała wcześniej.

A Wy zgadzacie się z komplementami internautów?