Agnieszka Kaczorowska pokazała na Instagramie, jak karmi piersią swoją najmłodszą pociechę, która przyszła na świat w zeszłym miesiącu. Zrobiła to nie tylko po to, aby pokazać wzruszający kadr, lecz by wesprzeć ważną ideę. Karmienie piersią to dla wielu kobiet ważny etap macierzyństwa. Jak to jest w przypadku Agnieszki Kaczorowskiej?

Chrissy Teigen pokazała, czym kończy się karmienie tylko jedną piersią…

Agnieszka Kaczorowska jest szczęśliwą mamą

Aktorka po wyjściu ze Szpitala Specjalistycznego im. Świętej Rodziny w Warszawie może cieszyć się pełnią macierzyństwa w domowym zaciszu. Gwiazda zdradziła, że planuje drugą córeczkę wykarmić w ten sam sposób, co pierwszą – czyli przez szesnaście miesięcy. Agnieszka stwierdziła, że ona i jej młodsza córka wciąż uczą się siebie, jednak już teraz wie, jaką zmianę wprowadzi w swojej rutynie. Karmienie piersią dla wielu kobiet jest niezwykle ważne, jednak niestety, nie każda kobieta ma tę możliwość. Agnieszka Kaczorowska zdradziła, że planuje oddawać swoje mleko do banku mleka kobiecego. To właśnie z niego kobiety mogą później korzystać.

Aleksandra Hamkało pochwaliła się swoją sylwetką. „Po dwójce dzieci tak wyglądać, to szczyt bezczelności”

Karmienie piersią. Agnieszka Kaczorowska uczciła ważne dla mam święto

„My już szczęśliwie w domu. Zaczynamy przygodę z karmieniem od początku… Poprzednim razem trwała ona 16 miesięcy i było to niesamowite doświadczenie. Teraz też nie wyobrażam sobie inaczej. Na razie się siebie uczymy… Tym razem zamierzam jedno zmienić – chcę dodatkowo oddawać mleko do banku mleka kobiecego… Coś, co powinnam zrobić już poprzednim razem” – brzmi podpis pod zdjęciem.

W dalszej części wpisu przypomniała, jak wiele przeróżnych emocji w ludziach budzi karmienie piersią, jednak w jej ocenie ten sposób daje wiele zarówno mamie, jak i dziecku. Pomaga zbudować naturalną więź. Aktorka opublikowała zdjęcie w Światowy Dzień Karmienia Piersią i życzyła wszystkim mamom wytrwałości i siły.