Marzysz o gładkich, lśniących pasmach, ale jednocześnie perspektywa przesuszonych włosów i zniszczonych końcówek spędza ci sen z powiek? To bolączka wielu z nas. Znalazłyśmy urządzenie, które dzięki kilku innowacyjnym rozwiązaniom nie naraża włosów na zniszczenie. Ta cecha odróżnia ją od większości prostownic dostępnych na rynku. Co więcej, w mniej niż kwadrans wyczarujecie każdą fryzurę.

 

Nie za gorąco, nie za zimno

 

Mowa o prostownicy Philips MoistureProtect HP8374/00. Urządzenie nie tylko nie niszczy włosów, ale pozwala też utrzymać ich odpowiednie nawilżenie. Warto pamiętać, że dobrze nawilżone włosy nie tylko lepiej się układają, ale są też bardziej odporne na zniszczenia. Specjalny czujnik, w który  wyposażono prostownicę, diagnozuje stan nawilżenia włosów 30 razy na sekundę i w ten sposób na bieżąco dostosowuje swoją temperaturę.

 

 

 

Gładkie i zdrowe włosy

 

Urządzenie idealnie sprawdza się rano, kiedy nie mamy zbyt dużo czasu na stylizację. Prostownica Philips MoistureProtect HP8374/00 błyskawicznie wymodeluje włosy dzięki pokrytym tytanem płytkom. Użycie tytanu znacznie zmniejsza też ryzyko zniszczenia włosów. Rewelacyjnym rozwiązaniem są też ruchome płytki, które dostosowują się do siły nacisku na włosy. Jeżeli ściśniemy prostownicę za mocno, płytki od razu zmienią położenie tak, aby nie uszkodzić włosów. Co więcej, tak jak inne urządzenia z linii MoistureProtect, prostownica zapewnia pielęgnację ujemnie naładowanymi jonami. Dzięki nim włosy pozostają gładkie, lśniące i nie elektryzują się.

 

 

Prostownica szczególnie przypadnie do gustu tym z was, które lubią eksperymentować z fryzurami i często zmieniają swój wizerunek. Urządzenie pokochają też posiadaczki szczególnie niesfornych loków. Ujarzmicie je w kilka minut. Dzięki temu prostownica stanie się bezpiecznym narzędziem, którego spokojnie możecie używać na co dzień. Nie tylko od czasu do czasu, na wielkie wyjścia.

 

Cena prostownicy Philips MoistureProtect HP8374/00 wynosi ok. 409 zł.


Advertisement