Opaski, kokardy i spinki do włosów powracają w wielkim stylu. Jak wielkim? Liczba wyszukiwań akcesoriów do włosów na Pintereście wzrosła niemalże o czterysta procent. Oznacza to, że nadszedł czas, aby związać włosy i z bojowym nastawieniem ruszyć do sklepu po ulubiony dodatek.

Opaski to według światowej sławy stylistów najmodniejszy dodatek do włosów w 2018 roku. Te modne akcesoria pojawiają się niemalże na każdym wybiegu prezentującym kolekcje na nadchodzące sezony. Nie bój się zaryzykować i spróbuj wsunąć na głowę jedną z nich. Twoje włosy będą wyglądały rewelacyjnie! Postaraj się połączyć opaskę z wyrazistymi dodatkami Twojej stylizacji.

ZOBACZ TEŻ: PRZYGOTUJ SIĘ NA METAMORFOZĘ!! OTO 15 NAJMODNIEJSZYCH FRYZUR 2018 ROKU!

W 2018 roku najmodniejszym dodatkiem do włosów będą także (bez dwóch zdań!) klasyczne, czarne wstążki. Słodkie, seksowne, eleganckie. Można je sparować dosłownie ze wszystkimi fryzurami. Przodowały będą wstążki aksamitne, a ich największą konkurencją, która wraca prosto z lat 90. będą…

Spinki. Zwłaszcza te z eleganckimi zdobieniami. Nic tak dobrze nie przypieczętuje fantastycznej stylizacji, jak spinka. Według stylistki fryzur Kai Gerber i Belli Hadid, Jen Atkin, najmodniejsze będą spinki metaliczne. Najważniejsze, aby akcesoria te były przyjazne dla dorosłych. Ciekawy, metaliczny połysk wzmocni każdą fryzurę.

ZOBACZ TEŻ: GRZANE WINO, CZYLI NAJMODNIEJSZA, ZIMOWA KOLORYZACJA WŁOSÓW!

Które akcesoria są według Ciebie najładniejsze?