Czyż jesień nie jest idealnym momentem na zmianę wizerunku? Dowodem na tę tezę są fenomenalne metamorfozy gwiazd, które obserwujemy na czerwonych dywanach. A te w sezonie jesiennym rozwijają się bardzo chętnie. Nowe kolekcje oraz premiery to idealny czas, aby dać obejrzeć się w nowej odsłonie.

Kilka dni temu odbyła się premiera filmu „Nina”, na którą przybyła między innymi Zofia Zborowska. Córka Wiktora Zborowskiego i Marii Winiarskiej zaskoczyła nową, drapieżną fryzurą, która na ściankach pojawia się naprawdę bardzo rzadko. Wygląda na to, że polskie gwiazdy powoli przekonują się do burzy loków, kultowego afro. Podczas Festiwalu Filmowego w Gdyni na podobną fryzurę postawiła Kasia Figura.

ZOBACZ TEŻ: DRAPIEŻNA I SEKSOWNA. KATARZYNA FIGURA W NOWEJ FRYZURZE NA FESTIWALU FILMOWYM

Mocno kręcone włosy niewątpliwie mają w sobie pewien czar. Jednak nie wszystkie z nas posiadają naturalne predyspozycje do noszenia takiej fryzury. Myślisz, że jest stworzona dla ciebie? Cóż, możesz postawić na trwałą ondulację lub zadowolić się pochodnymi tradycyjnego afro- zakręcić włosy na małe wałki, natapirować i utrwalić dużą ilością lakieru.

ZOBACZ TEŻ: ANNA MUCHA W ZUPEŁNIE NOWEJ ODSŁONIE. AKTORKA POSTAWIŁA NA NIEZWYKŁĄ FRYZURĘ

Jak to widzicie? Moda na afro powraca?

Zosia Zborowska w nowej odsłonie! Ta fryzura nie pojawia się często na ściankach

Zosia Zborowska w nowej odsłonie! Ta fryzura nie pojawia się często na ściankach