Czasami wydaje nam się, że jesteśmy gotowe na radykalną metamorfozę. Kiedy jednak przychodzi co do czego – możemy tego mocno pożałować. Tak jak uczestniczka tureckiego show telewizyjnego, która chciała mieć nową fryzurę, ale nie spodziewała się aż tak dużej zmiany.

Dramatyczne sceny rozegrały się w programie „Kuaförüm Sensin”, co w wolnym tłumaczeniu ma oznaczać „Jesteś moim fryzjerem”. Zabawa poleca na tym, że eksperci pokazują swoje umiejętności na modelkach i wszyscy są zadowoleni. Zarówno mistrzowie nożyczek, jak i widownia. Z klientkami różnie bywa, na co najlepszym dowodem jest to nagranie.

Wielka metamorfoza Patrycji Kazadi. Po długich blond włosach nie ma śladu

Bohaterką filmu, który odnotował już ponad 12 milionów wyświetleń na Twitterze, jest właścicielka bardzo długich włosów. Te sięgają pośladków, są zdrowe i lśniące. A raczej były, bo niewiele z nich zostało. Fryzjer postanowił je drastycznie skrócić, o czym chyba nie uprzedził najbardziej zainteresowanej.

Ewentualnie wspomniał jej o swoich planach, ale biedna dziewczyna nie była w stanie sobie tego wyobrazić. Widok w lustrze ją przeraził. Do tego stopnia, że zaczęła głośno łkać i chciała uciec ze studia. Nie udało jej się to, bo nagle straciła równowagę i runęła na ziemię. Na szczęście w pobliżu była prowadząca program.

Drastyczna metamorfoza gwiazdora Stranger Things. Fani są zrozpaczeni

Jeśli rzeczywiście nie wiedziała, co ją czeka, to trudno dziwić się jej emocjom. W jednej chwili straciła większą część włosów, o które dbała przez długie lata. Wygląda gorzej?

Lubicie obserwować metamorfozy? Poniżej więcej ciekawych historii:

Mówili, że może grać w horrorach bez charakteryzacji. Już tak nie wygląda

Nieudana metamorfoza identycznych bliźniaczek. „Jedna z nich wygląda teraz jak brzydsza siostra”

Grzywka przed i po. Te metamorfozy zadziwiają!