Meghan Markle w odróżnieniu od Kate Middleton nie jest ulubienicą tłumów. Opinia publiczna często krytykuje jej styl, zarzucając księżnej, że nie potrafi dobrać kreacji do okoliczności.

Nie wszyscy zgadzają się z takim traktowaniem Meghan. Dla wielu osób jest uosobieniem elegancji i kobiecości, a przy tym potrafi wprowadzić powiew świeżości do Pałacu Buckingham, dzięki temu, że jej kreacje mocno odbiegają od klasycznych kostiumów, które wybiera Kate.

Meghan Markle w doczepach. Chciała wyglądać jak Kate?

Ostatnia stylizacja Meghan powinna zamknąć usta wszystkim, którzy ją krytykują. Księżna Sussex z okazji odbywającego się w Londynie szczytu One Young World, wybrała bardzo kobiecą stylizację w kolorze burgundu.

Zestaw obejmował elegancki sweterek z dekoltem w serek oraz skórzaną midi spódnicę. Jednak to fryzura Meghan stała się najważniejszym elementem. Księżna wybrała jedno z najpiękniejszych i najbardziej kobiecych upięć w stylu lat 60.

Księżna Meghan Markle ujawniła skąd czerpała inspiracje na swój ślubny makijaż

Z przodu upięcie wyglądało na charakterystyczny dla stylu księżnej koczek z delikatnie wypuszczonymi pasmami, które opadają na twarz. Kiedy jednak zdjęcie przedstawia jej profil, wyraźnie widać różnicę w fryzurze – miejsce koczka zajęło francuskie upięcie, które nawiązuje do klimatu lat 60.

Ta mała zmiana i zwrócenie się ku vintage, dała niesamowity efekt. Księżna prezentuje się bajecznie!

1 źródło: Forum/Mega Agency
2 źródło: Forum/Mega Agency