Włosy Małgorzaty Rozenek-Majdan to temat, który elektryzuje opinię publiczną już od lat. Gdyby podsumować liczbę serduszek, które do tej pory pojawiały się pod zdjęciami jej metamorfoz, najprawdopodobniej nie zamknęlibyśmy się w tysiącach. Właściwie, dlaczego mogły stać się tematem aż tak zażartej dyskusji? Może warto zapytać kobiet, które codziennie inspirują się stylem gwiazdy? Może warto rzucić okiem na komentarze, które pojawiają się w mediach społecznościowych?

ZOBACZ TEŻ: Fani zachwycają się sukienką Małgorzaty Rozenek: „Wygląda Pani jak Victoria Beckham!” „Piękność!”

Małorzata Rozenek-Majdan opublikowała na Instagramie zdjęcie, które skradło serca internautek. Niecodzienne, charakterystyczne upięcie wywołało lawinę pozytywnych komentarzy. Za zadziornym, kontrolowanym nieładem stoi stylistka fryzur Sylwia Habdas, która do tej pory opiekowała się włosami między innymi Anny Wyszkoni, Karoliny Szostak, Katarzyny Zielińskiej, Anny Muchy oraz Katarzyny Cichopek. Portfolio stylistki jest naprawdę elektryzujące!

Zachwyt spłynął nie tylko na fryzurę, ale i na kombinezon w kratę od Alexandra Vauthier, w którym Małgorzata Rozenek-Majdan prezentuje się niezwykle stylowo i kobieco.

ZOBACZ TEŻ: MAŁGORZATA ROZENEK POKAZAŁA BRZUCH NA INSTA. FANI SĄ ZACHWYCENI JEJ FORMĄ!

Polubicie ją w takim wydaniu?