Zendaya mimo bardzo młodego wieku stała się już ikoną stylu. Utalentowana artystka już nie raz udowodniła swoją odwagę, bawiąc się modą i stawiając na nieoczekiwane stylizacje. Przyzwyczaiła nas też do zaskakujących fryzur. Jednak to, co zrobiła teraz, przerosło najśmielsze oczekiwania!

NIGDY NIE POMIJAJ TEGO KROKU, JEŚLI CHCESZ MIEĆ ZDROWE WŁOSY!

Widzieliśmy ją już w naprawdę wielu różnych wydaniach – długich prostych włosach, chłopięcej blond fryzurze, a nawet dredach. Jednak look, który zaprezentowała podczas trasy promocyjnej jej najnowszego filmu „Spider-Man: Daleko od domu”, zaskoczył wszystkich, wywołując burzę w sieci.

Zendaya pokazała się w długich włosach przefarbowanych na rudo.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Face it, Tiger…

Post udostępniony przez Zendaya (@zendaya)

Fani nie mogli uwierzyć w tę metamorfozę, podejrzewając, że jest to peruka. Wątpliwości rozwiała jednak sama zainteresowana, potwierdzając na Twitterze, że poddała włosy koloryzacji.

Fani zaczęli się zastanawiać, co może stać za tak odważną metamorfozą. Największą popularnością cieszyła się teoria, że Zendaya wcieli się w Ariel w nowym filmie o przygodach Małej Syrenki. Artystka zdementowała jednak tę informację, pisząc, że kolor włosów jest hołdem dla Mary Jane, pierwowzoru bohaterki, w którą wcielała się w Spider-Man’ie.

Co myślicie o tej zmianie? Naszym zdaniem Zendaya po raz kolejny udowodniła, że ładnemu we wszystkim ładnie. Czyżby wylansowała właśnie nowy trend w koloryzacji włosów tego lata?