Kariera 21-letniej aktorki rozwija się znakomicie. Kiedy stawiała swoje pierwsze kroki na czerwonym dywanie, stało się jasne, że będzie jedną z najbardziej rozchwytywanych gwiazd Hollywood. Młoda aktorka dostaje coraz więcej propozycji filmowych i nieustannie zachwyca wyglądem.

Podczas uroczystej gali gwiazda pokazała się w eleganckim koczku i brązowej sukni balowej. Jej kok w iście baletowym stylu stworzyła stylistka Ursula Stephen. Udowodniła, że taka fryzura nadaje się perfekcyjnie na czerwony dywan. Jej złoto-brązowy makijaż smokey eye wyglądał niesamowicie. To w dużej mierze zasługa odpowiedniej ilości rozświetlacza. Usta w kolorze nude były wspaniałym dopełnieniem stylizacji.

ZOBACZ TEŻ: ZENDAYA JESZCZE NIGDY NIE ZAPREZENTOWAŁA SIĘ W TAKIM WYDANIU (FOTO)

To nie pierwszy raz, kiedy młodziutka aktorka zaskakuje fryzurą podczas uroczystości rozdania Oscarów. W 2015 roku na czerwonym dywanie pokazała się w dredach. To wtedy prezenterka telewizyjna Giuliana Rancic skrytykowała aktorkę, twierdząc, że jej włosy pachną olejkiem paczuli i trawką. Zendaya wydała potężne oświadczenie na Instagramie, nazywając komentarz kobiety obraźliwym pokazem braku szacunku.

Dla aktorki fryzura miała wtedy szczególne znaczenie. Krytyka afro-amerykańskich włosów we współczesnym społeczeństwie to codzienność. Ignoranci wybierają osądzanie innych na podstawie faktury włosów. Moje włosy na czerwonym dywanie miały pokazać je w pozytywnym świetle, aby przypomnieć ludziom, że nasze włosy są wystarczająco dobre.

ZOBACZ TEŻ: ZENDAYA COLEMAN PRZERAŻONA RETUSZEM SWOICH ZDJĘĆ! (FOTO)

Podoba się Wam? Kok na tak uroczystą galę to dobry pomysł?