Do najgorętszego wydarzenia dzisiejszego dnia zostały już tylko minuty. Mowa oczywiście o meczu Polska – Senegal, który odbędzie się w ramach Mundialu, czyli Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej 2018. Naszym zawodnikom kibicuje cała Polska, a wśród nich – rodzina i przyjaciele. Roberta Lewandowskiego w Moskwie dopinguje żona – Anna.

ZOBACZ: WOW! ANNA LEWANDOWSKA ZASZALAŁA Z KOLOREM WŁOSÓW. JEST BLONDYNKĄ!

Lewandowska solidnie przygotowała się do meczu. Na uwagę zasługuje jej fryzura. Trenerka postanowiła zapleść warkoczyki z boku głowy i ozdobić je białą i czerwoną wstążką.

Wśród komentarzy dopingujących polską drużynę, nie zabrakło również zachwytów nad fryzurą.

– ślicznie razem wyglądacie, a Ani włoski jednym słowem „Wow”♥ 🤞🏻

– Świetna fryzura Pani Aniu😘😘

– Śliczna fryzura ❤ – czytamy.

ZOBACZ: PR LEWANDOWSKIEJ KOMENTUJE PLOTKI NA TEMAT JEJ WSPÓŁPRACY Z SYNEM GESSLER

Jak Wam się podoba?

Zachwycamy się fryzurą Anny Lewandowskiej na dzisiejszy mecz Polski! (FOTO)

Kochani! ❤️💥❤️💥❤️💥❤️💥 Otrzymuję od Was tysiące WIADOMOŚCI i KOMENTARZY z pytaniami dotyczącymi zapisów i miejsc na CAMP BY ANN. ⛩ Na wstępie bardzo Wam dziękuję i niesamowicie się cieszę, że moje OBOZY cieszą się tak dużym zainteresowaniem. Wiecie jak ważne i motywujące są dla mnie spotkania z Wami. Oczywiście BAAARDZO bym chciała, aby większość z Was mogła wziąć w nich udział, niestety lokalizacja i formuła obozu nie pozwala mi się spotkać z wszystkimi chętnymi w Dojo Stara Wieś. Po pierwsze Ośrodek Dojo Stara Wieś ⛩ ma ograniczoną liczbę miejsc, a po drugie najważniejszym czynnikiem jest komfort uczestników✌🏻❤️ i jakość wszystkich elementów składających się na organizację obozu. W tym roku, po Waszych prośbach pojawił się dla Was dodatkowy wiosenny termin, być może w przyszłym roku będzie ich więcej. Jak wyglądają ZAPISY? 💥💥💥💥💥💥💥💥💥 Decydującą rolę odgrywa CZAS. Jak wiecie jest tak wielu chętnych, że miejsca rozchodzą się w kilkanaście minut. Bardzo mi zależy, aby jak najwięcej nowych osób mogło wziąć udział w obozie, aby się poznać i razem spędzić czas oraz by poczuć i zobaczyć niepowtarzalny klimat i panującą W Dojo pozytywną energię. Kochani, każdy ma jednak równe szanse na zapisanie się, czy osoba nowa, czy też była uczestniczka. Zazwyczaj około 15-20% osób powtarza się z wcześniejszych obozowych edycji, pozostała część to nowe osoby. ❤️🙌🏻Uwierzcie, że wielu znajomym też nie udaje się zmieścić w czasie i zapisać na listę. Zdaję sobie sprawę, że lista rezerwowa jest bardzo długa, ale mimo szczerych chęci, nie jestem w stanie nic z tym zrobić :(…mam jednak dobrą wiadomość 😊 Po WAKACJACH planujemy dla Was niespodziankę. Będzie okazja żeby się spotkać i potrenować w większym gronie 🙂 Szczegóły już niebawem! #CampbyAnn #annalewandowska

Post udostępniony przez Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba)