Wielkimi krokami zbliżają się przygotowania do świąt, a w okresie poprzedzającym ten okres wiele z nas wybiera się do fryzjera, by odświeżyć lub zupełnie zmienić kolor włosów. Wielkie metamorfozy są jednak trochę ryzykowne, ponieważ efekt nie zawsze zgadza się z oczekiwaniami. Dlatego jeśli planujesz mocne rozjaśnienie włosów lub chcesz spróbować zupełnie nowego odcienia, poczekaj jeszcze kilka miesięcy, a na okres świąt wybierz koloryzację o nazwie Smoky Gold.

Mulled wine hair. Oto najbardziej kultowa zimowa koloryzacja

To bezpieczna propozycja, która jest idealną równowagą między jasnymi odcieniami blondu i brązem. Oba kolory płynnie się łączą, tworząc naturalnie wyglądające przejście.

Całość polega na zestawieniu karmelowych odcieni z jasnymi refleksamim które dodają blasku, jednocześnie wydobywając głębię koloru. Połączenie kolorów jest uniwersalne, dlatego też trend ten sprawdzi się dobrze w przypadku każdej karnacji – w zależności od tego jaki efekt chcesz wykorzystać, możesz wykorzystać chłodniejszy odcień brązu lub wybrać złocisty, cieplejszy wariant.

Koloryzacja włosów na zimę. 4 mocne trendy