Idealnie gładkie pasma w stylu glass hair to coś, co nadal obowiązuje w letnich trendach. Obok efektu wet look i fali w stylu beach waves to właśnie gładkie pasma są czymś, co chętnie wybieramy na co dzień. Jednak użycie prostownicy wiąże się często z przykrymi konsekwencjami w postaci wysuszonych i łamliwych pasm. Podczas stylizacji nie możemy więc zapominać o kosmetykach ochronnych, które zabezpieczą włosy przed działaniem wysokich temperatur. Jeśli jednak mimo tego nie jesteś zwolenniczą używania prostownicy, wypróbuj ten genialny trik z Tik Toka. Oto jak idealnie wyprostować włosy.

Proste, gładkie pasma możemy osiągnąć stosując łatwą sztuczkę. Wystarczy, że mamy pod ręką suszarkę z dyfuzorem i okrągłą szczotkę. Ważna jest także technika suszenia włosów, dzięki której kosmyki układają się w idealnie wyprostowane pasma.

Ta fryzura to mocny trend lata! Najlepiej wygląda, gdy włosy są nieuczesane

Jak idealnie wyprostować włosy bez użycia prostownicy?

Swoim patentem na gładkie, proste włosy podzieliła się jedna z użytkowniczek Tik Toka. Dzięki odpowiedniej technice suszenia włosów wcale nie musimy sięgać po stylizację za pomocą prostownicy. Cały sekret polega na odpowiednim operowaniu szczotką. Ważne jest również, aby suszarka była wyposażona w dyfuzor. Dzięki temu włosy zyskają idealnie prosty wygląd.

@qi_salon

##hairbrush ##fryzjerwarszawa ##wlosy ##redken ##btc ##fryzjer ##wella

♬ Elefante - NK

Efekt końcowy wygląda spektakularnie! Włosy są proste i gładkie. Wyglądają zupełnie tak, jakby były stylizowane za pomocą prostownicy.

Sposoby na piękno z Tik Toka

Tik Tok to popularna platforma, na której możemy znaleźć mnóstwo świetnych urodowych trików. Jak idealnie wyprostować włosy? Jak powiększyć usta za pomocą korektora? Odpowiedzi na wszystkie pytania możemy znaleźć oglądając filmiki beauty influencerek, które chętnie dzielą się poradami i własnymi sposobami na piękno.

Gładkie pasma są numerem jeden już od dobrych kilku lat. Wyglądają pięknie w połączeniu z delikatnym makijażem i przywołują na myśl styl lat 70. A jeśli chcesz zyskać modny wygląd w retro stylu, koniecznie postaw na grzywkę na dwa boki. W ten sposób dodasz lekkości pasmom i zyskać młody, dziewczęcy wygląd.