Wszyscy wiemy, że wiosna w powietrzu prowokuje nas do większego optymizmu, motywacji oraz zmian. Najprościej oczywiście zacząć od siebie i od… wizyty od fryzjera! Nie ma co się oszukiwać – nawet delikatna zmiana to jakiś początek. Jak widać, nie tylko my czujemy nadchodzące ciepło, bo gwiazdy właśnie rozpoczęły wiosenne metamorfozy. Zaczęło się od Charlize Theron i Mandy Moore, a po nich przyszedł czas na platynowy blond i Hilary Duff!

ZOBACZ TEŻ: Ubierz się jak Hilary Duff!

Aktorka jakiś czas temu pokazała się na czerwonym dywanie w najmodniejszym kolorze sezonu, czyli platynowym blondzie. I chociaż wszyscy się zgadzamy w tym, że Hilary zawsze najlepiej wyglądała w jasnych włosach, to jakoś ta platyna niekoniecznie dobrze jej pasowała. Spójrz sama:

Wygląda na to, że aktorkę zmęczyło intensywne utrzymanie platyny (które naprawdę może być męczące!) i zmieniła na cieplejsze, bardziej miodowe odcienie blondu. Koloryzację wykonano w salonie Nine Zero One w Los Angeles. Fryjzerka aktorki twierdzi, że Hilary najlepiej wygląda w odcieniach słonecznych, które dodają jej dziewczęcego uroku i podkreślają uśmiech. Oto, jak wygląda teraz:

Wygląda na to, że Hilary Duff pożegnała się ze swoim platynowym blondem!
Wygląda na to, że Hilary Duff pożegnała się ze swoim platynowym blondem!

Korzystna zmiana?