Czasami zdarzają się sytuację, kiedy musimy skonfrontować nasze wyobrażenia z rzeczywistością. Właśnie taka historia zdarzyła się pewnej młodej dziewczynie – kolor włosów jaki otrzymała po wyjściu z prestiżowego salonu fryzjerskiego zupełnie nie był wart swojej ceny.

Najprostszym podsumowaniem całej sytuacji mogłoby być stwierdzenie – pozory mylą. Salon fryzjerki, który reklamował się jako w pełni profesjonalny, okazał się zupełnie nie sprostać wymaganiom klientki. Relacja pewnej dziewczyny na jednym z internetowych forum udowadnia, że cena nie zawsze jest adekwatna do otrzymanego efektu.

NOWA KOLORYZACJA BLORANGE HAIR. POWSTAJE Z POŁĄCZENIA DWÓCH PIĘKNYCH ODCIENI

Kobieta postanowiła opisać wszystko na jednym z internetowych forum, nie zdecydowała się jednak zamieścić swojego imienia i nazwiska, podzieliła się za to zdjęciami, które zrobiła zaraz po wizycie w salonie.

Dziewczyna była bardzo szczęśliwa, że udało jej się umówić wizytę u prawdziwego profesjonalisty, na którą odkładała pieniądze przez wiele miesięcy. Kiedy w końcu usiadła na fotelu fryzjerskim poprosiła o koloryzację i podcięcie włosów. Przez cały czas była bardzo podekscytowana i liczyła na to, że efekt sprosta jej wysokim oczekiwaniom.

Niestety tak się nie stało. Wizyta, która kosztowała ją ponad 175 funtów, czyli około 900 złotych okazała się kompletną stratą pieniędzy i czasu, bo całość trwała ponad 4 godziny.

TAK DZISIAJ WYGLĄDA EWELINA Z WARSAW SHORE. BĘDZIECIE W SZOKU!

Na początku nie zdawałam sobie sprawy z tego, że wygląda to tak źle. Teraz wiem, że była to kwestia złego oświetlenia, które było w salonie. Jestem bardzo zawiedziona, ponieważ długo przygotowywała się do tej wizyty i straciłam mnóstwo pieniędzy. Końcówki włosów są krzywo podcięte, a sam kolor to po prostu nieporozumienie

style=”overflow:hidden;”>tłumaczy kobieta.

Użytkownicy widząc zdjęcia jej nowych włosów radziło jej, by wybrała się ponownie do salonu i poprosiła o korektę albo zwrot pieniędzy. Jak widać w tym przypadku cena zupełnie nie jest adekwatna do wykonanej usługi.

Wydała fortunę u fryzjera. Efekt zdecydowanie jej nie zachwycił
Foto:mumsnet.com
Wydała fortunę u fryzjera. Efekt zdecydowanie jej nie zachwycił
Foto:mumsnet.com