Karierę zaczęła wspaniałą rolą Sereny van der Woodsen w telewizyjnym przeboju Gossip Girl. Od tego czasu stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych amerykańskich aktorek. Po czerwonym dywanie przechadza się z niezwykłą gracją i klasą. Nic dziwnego jej stylizacje, fryzury i makijaż zawsze wyglądają perfekcyjnie. Inspiruje tysiące kobiet na całym świecie, a ponieważ zbliżają się walentynki, my chcemy zainspirować Was jej romantyczną fryzurą.

W ubiegłym roku Blake Lively świętowała walentynki podczas imprezy L’Oreal Paris Paints. Pojawiła się w sukience pokrytej walntynkowym printem. Serce znalazło się również na jej włosach. To niesamowite upięcie wygląda na skomplikowane do wykonania, ale dzięki styliście fryzur, który stworzył upięcie, każda z nas może pozwolić sobie na jej stworzenie.

ZOBACZ TEŻ: TAK W 2018 ROKU BĘDZIEMY NOSIŁY WARKOCZE! ZOBACZCIE PROPOZYCJE MODNYCH FRYZUR!

Rod Ortega jest jednym z najpopularniejszych fryzjerów gwiazd. Na filmie pokazuje jak krok po kroku wykonać fryzurę aktorki. Zaczyna od wystylizowania włosów okrągłą szczotką. Następnie zawija pasma na lokówkę i dzieli włosy na sekcje.

Zbiera włosy z poziomu skroni i związuje je w malutki koński ogon. Kolejny krok to rozdzielenie kucyka na dwie równe części, zawinięcie pasm na palce i wczepienie ich wsuwkami tak, aby tworzyły kształt serca. Brzmi całkiem banalnie prawda?

Zobaczcie, jak wygląda to na filmie!

ZOBACZ TEŻ: DZIEWCZYNA ZAPLOTŁA WARKOCZ Z 7 PASM! TUTORIAL JEST HITEM NA INSTAGRAMIE!

Podoba się Wam?