Do Polski wielkimi krokami zbliża się wiosna. Podobnie najgorętsze trendy zza oceanu. Mimo że większość kraju wciąż boryka się z niskimi temperaturami, wiosenne koloryzacje inspirowane sokami owocowymi sprawią, że będziesz chciała wybrać się do fryzjera.

Koloryzację, która przypomina mieszankę soków owocowych, po raz pierwszy stworzyła fryzjerka Alishy McAlister. Myślała, że jest w trakcie poprawiania podstawowego koloru klientki, ale ta nagle zmieniła zdanie. Poprosiła, aby Alishy zaproponowała jej coś innego. Dzięki wyjątkowej mieszance farb uzyskała ten fantastyczny, owocowy efekt.

ZOBACZ TEŻ: NOWA TECHNIKA KOLORYZACJI WŁOSÓW. TEN FILM ZESTRESOWAŁ MILIONY FANEK FARBOWANIA

Kolorystka do swojego dzieła podchodzi bardzo entuzjastycznie. Twierdzi, że to świetny sposób na wprowadzenie żywych i pastelowych kolorów do tradycyjnych koloryzacji. Choć oficjalnie stworzyła ten kolor po raz pierwszy, szybkie przejrzenie jej Instagrama, pokazuje, że wiele je koloryzacji opiera się na brzoskwiniowych tonach i jagodowych pasemkach.

I tu zaczyna się zabawa. Kobiety obdarzone jasną cerą mogą zaszaleć z jasnymi odcieniami. Kobiety z cerą ciemniejszą, oliwkową powinny postawić na mocne, głębokie, śliwkowe tony. Tego typu koloryzacje Wymagają regularnych wizyt u fryzjera i odpowiedniej pielęgnacji, która sprawi, że kolory pozostaną nasycone przez wiele tygodni.

ZOBACZ TEŻ: CZY ODWRÓCONE OMBRE MA SZANSĘ STAĆ SIĘ WIELKIM HITEM? (FOTO)

Zobaczcie, jak pięknie to wygląda!