Znasz już trendy typu ombre, czy sombre, wszyscy je noszą. Lecz jeśli zależy Ci na bardziej spersonalizowanym efekcie musisz zapytać fryzjera o FREESTYLE.

Czym jest FREESTYLE? Jest to puder rozjaśniający na bazie naturalnego produktu – białej glinki kaolin, która do tej pory była bardzo często wykorzystywana w kosmetyce. Glinkę tę wydobywa się w jednym miejscu na świcie u podnóża góry Kao-Lin. Właściwości tej glinki pozwoliły na stworzenie rozjaśniacza o innowacyjnej metodzie aplikacji – produkt nałożony na wybrane pasma włosów (w celu uzyskania refleksów) zastyga na zewnątrz podczas gdy proces rozjaśniania włosów nadal zachodzi. Ta rewolucyjna formuła pozwala stworzenie bardzo zindywidualizowanej koloryzacji – punktowe refleksy, podkreślenie tekstury włosów i kształtu twarzy.

 

Wiosenny Freestyle na głowie - nowe trendy w koloryzacji

 

Podczas usługi COLOR.ME FREESTYLE fryzjer dobierze kolor i rozmieszczenie pasemek tak, by dostosować je do Twojego stylu, tworząc w pełni zindywidualizowany efekt. Blond to nie Twój kolor? Nie szkodzi! Freestyle ze swoją nieograniczoną różnorodnością kombinacji oraz wielowymiarowymi efektami koloryzacji pasuje do każdego odcienia włosów! Już niewielka ilość rozjaśniacza FREESTYLE.LIGHTENER nasyca naturalną głębię koloru włosów poprzez podkreślenie jaśniejszych i ciemniejszych partii. Wydobywa przepiękne odcienie czekolady, karmelu i wanilii. W efekcie uzyskujesz muśnięty słońcem kolor, który wygląda bardziej jakby powstał podczas pobytu na plaży, a nie został uzyskany „z tubki”, w salonie fryzjerskim.

 

Wiosenny Freestyle na głowie - nowe trendy w koloryzacji

 

Wiosenny Freestyle na głowie - nowe trendy w koloryzacji

 

Zmysłowe i aksamitne odcienie toffi rozświetlają twarz i błyszczą łapiąc każdy refleks światła.

 

Wiosenny Freestyle na głowie - nowe trendy w koloryzacji

 

 Delikatne refleksy światła przeplatające się przez całe włosy, tworzą zniewalający zarys jednocześnie dostarczając złudzenia nieprzerywanych naturalnych pasemek.

O zastosowanie FREESTYLE pytaj swojego fryzjera w autoryzowanym salonie KEVIN.MURPHY pracującym na koloryzacji COLOR.ME

 

COLOR.ME FREESTYLE.LIGHTENER from KEVIN.MURPHY on Vimeo.

Więcej na facebooku: https://www.facebook.com/KevinMurphyPolska/?fref=ts