Odkąd Bob stał się jedną z najpopularniejszych fryzur ostatnich kilku sezonów, najpopularniejsi fryzjerzy prześcigają się w tworzeniu propozycji na łatwą i zarazem efektowną stylizację. Kolejnym wariantem, po supermodnym efekcie szklanych włosów, jest wavy bob.

To idealne rozwiązanie na lato dla wszystkich miłośniczek krótkiego cięcia. Sprawdzi się dla posiadaczek każdego rodzaju włosów, a w szczególności pokochają go dziewczyny o cienkich pasmach. Stylizowany na wakacyjne, letnie fale stworzone wiatrem wavy bob dodaje objętości i lekkości.

TA FRYZURA BIJE REKORDY POPULARNOŚCI. RZECZYWIŚCIE JEST TAK PIĘKNA?

Nie bez przyczyny był jedną z najczęściej pojawiających się fryzur na największych pokazach mody kolekcji wiosna/lato 2019. Modelki nosiły Wavy Bob m.in. na wybiegach Chloe i Zimmermann.

Jak stworzyć fryzurę Wavy Bob

Sam sposób stworzenia lekkich, delikatnych fal jest niesamowicie łatwy do odtworzenia. Umyj włosy tak jak robisz to zazwyczaj, następnie delikatnie je osusz i zacznij rozplątywać kosmyki palcami. Dodaj odrobinę pianki lub sprayu do stylizacji i powoli ugniataj pasma, chwytając je od dołu. Na koniec dodaj odrobinkę olejku, by uzyskać lśniący efekt. Jeśli Twoje włosy są z natury proste, możesz skorzystać z prostownicy lub lokówki – pamiętaj jednak, by wcześniej zabezpieczyć kosmyki kosmetykiem termoochronnym.

CZY REGULARNE PODCINANIE SPRAWIA, ŻE WŁOSY SZYBCIEJ ROSNĄ?

Wavy Bob – najpiękniejsza fryzura na lato. Jest urocza i mega dziewczęca
Zimmermann wiosna/lato 2019 Fot.Imaxtree

Wavy Bob – najpiękniejsza fryzura na lato. Jest urocza i mega dziewczęca
Zimmermann wiosna/lato 2019 Fot.Imaxtree