Celebryci zabijają się o przyciągnięcie uwagi mediów. Jedną z ostatnich najpopularniejszych metod jest drastyczna metamorfoza. Księżna Diana musiała obrać inną strategię, ponieważ za wszelką cenę starała się odwrócić uwagę mediów od swojej fryzury. Jej włosy były tak symboliczne, że nawet najdrobniejsza zmiana wywoływała szał medialny.

W jednym z wywiadów osobisty stylista fryzur Diany, ujawnił, jak księżna oszukiwała media po metamorfozach. To, co opisał wydaje się niewiarygodne, ale jak przekonacie się same, rzeczywiście miało miejsce.

ZOBACZ TEŻ: RZECZY, KTÓRYCH (NA PEWNO!) NIE WIECIE O KSIĘŻNEJ DIANIE

Musieliśmy być bardzo ostrożni– opowiada Richard Dalton. Aby uzyskać konkretną fryzurę, obcinali włosy po kawałku. Co tydzień kilka milimetrów. Ukrywanie metamorfoz było trudne, ponieważ protokół zakłada także, że żaden produkt do stylizacji włosów nie ma prawa dotknąć kamieni tiary.

Dalton ujawnił również, że jeśli księżna chciała obciąć włosy za jednym razem, wybierała się w podróż. Tam, gdzie nie sięgały oczy kamer. Mimo że od śmierci księżnej Diany minęło przeszło dwadzieścia lat, nowe szczegóły dotyczące jej życia wciąż wychodzą na jaw. Co jeszcze ukrywała księżna?

ZOBACZ TEŻ: ZAUWAŻYŁAŚ, ŻE LADY DIANA MIAŁA OBSESJĘ NA PUNKCIE TEGO KOSMETYKU?

Co Wy na to?