Jedna z użytkowniczek TikToka zaproponowała nowy sposób aplikacji sztucznych rzęs. Rzęsy przecięte na pół mają zapewnić subtelne wykończenie makijażu letniego. Nie oznacza to, że decyzja o przyklejeniu sztucznych rzęs będzie łatwiejsza. Czy dobrze je przykleję? Czy nie zakleję sobie oczu? Nowy trend na TikToku wygląda tak naturalnie, że zachęca do wypróbowania.

Coraz więcej kobiet cierpi na tę krępującą przypadłość. Winne są… sztuczne rzęsy

TikTokerka, Amelia Olivia, należy do entuzjastek sztucznych rzęs. W filmie instruktażowym zamieszczonym na TikToku mówi: „Zamierzam sprawić, by wszyscy używali tylko połowy rzęs”. Krótsza część powinna idealnie połączyć się z naturalnymi rzęsami.

Możesz dodać troszkę eyelinera do wewnętrznego kącika, jeśli masz trudności z aplikowaniem rzęs. „Aby nadać do makijażu nieco liftingu, upewnij się, że sztuczne rzęsy naprawdę dobrze przylegają do linii rzęs”, powiedziała. Nie daj się zniechęcić szczegółowymi instrukcjami, po opanowaniu tej techniki będziesz w stanie uzyskać oszałamiające rzęsy w ciągu kilku minut. TikTokerka Ashley Quiroz zasugerowała użycie pęsety, aby mocniej przycisnąć rzęsy bliżej naturalnej linii rzęs.

@amelia0livia

Reply to @random..notess Half Lashes are game changers!!! #howtoapplylashes #makeuptips #makeuphacks

♬ original sound – Amelia Olivia

Sukienka z hiszpańskim dekoltem. 6 przepięknych propozycji na wesele, randkę i piknik