Włosy siwe, pastelowe. Baleyage i layage to jedne z najgorętszych i najodważniejszych trendów ostatnich miesięcy. Zdecydowanie przykuwają uwagę, ale koloryzacją, od której nie możemy oderwać oczu, są włosy w kolorze różanego złota. Dobrą wiadomością jest to, że te marzycielskie różowe odcienie w 2018 roku jeszcze bardziej popularne niż w roku 2017.

Stylista fryzur Larry King przewiduje, że w tym roku lata 70. powrócą, a popularnym wyborem będą delikatne różowe odcienie biegnące przez blond włosy lub przydymione różowe kolory, które na włosach będą wyglądały, jak efekt ze zdjęcia w stylu lat 70.

ZOBACZ TEŻ: 10 TRENDÓW KOLORYZACYJNYCH INSPIROWANYCH JEDZENIEM! NAJMODNIEJSZE KOLORY 2018!

Gwiazdy takie jak Emma Roberts, Ella Fanning i Jemima Kirke mają włosy kolorze różowego złota i szczerze mówiąc, nie możemy doczekać się, aż inne celebrytki zdecydują się na przefarbowanie włosów właśnie w tym kolorze.

Modną koloryzację włosów w kolorze golden pink pokochały nie tylko kobiety. Sensację wywołał Cameron Dallas, który również zdecydował się na różowy odcień. Różowo-metaliczny połysk jest niezwykle popularny na Instagramie i uważamy, że będzie to idealny kolor na sezon festiwalowy.

ZOBACZ TEŻ: 5 TRENDÓW FRYZJERSKICH, KTÓRE W 2018 ROKU BĘDĄ KRÓLOWAŁY NA CAŁYM ŚWIECIE!

Subtelne różowe odcienie nadają się do noszenia na co dzień. Wyglądają rewelacyjnie z opalenizną i spierają się po około 5/7 myciach włosów. Mniej płukań oznacza dłuższą żywotność koloru. Testowałyście podobne kolory?