Pamiętacie ostatnią kolekcję ubrań od Heidi Klum dostępną w Lidlu? Teraz sklep szykuje dla nas kolejną niespodziankę. Tym razem do współpracy zaprosił jedną z największych gwiazd muzyki pop. Christina Aguilera stała się nową twarzą urządzeń do stylizacji włosów, które kupisz w naprawdę dobrej cenie!

Gwiazdy i celebrytki coraz chętniej wychodzą poza scenę i stają się właścicielkami kosmetycznych marek. Trudno jest powtórzyć sukces Kendall Jenner, ale w jej ślady poszła już Rihanna i Madonna. Ale nie tylko rynek kosmetyczny jest zalewany przez kolejne paletki cieni z podobizną celebrytek. Coraz więcej gwiazd stawia też na inne produkty, które mają upiększyć nasz wygląd. Tak było w przypadku Christiny Aguilery.

ZOBACZ TEŻ: STRADIVARIUS TEŻ WPROWADZA PERFUMY! WIEMY JAKIE ZAPACHY KRYJĄ SIĘ WE FLAKONIKACH

Piosenkarka zgodziła się zostać twarzą urządzeń do stylizacji włosów, które są sprzedawane wyłącznie w sklepach Lidla. Cała kolekcja jest dostępna od dzisiaj!

Christina Backstage to nazwa całej linii, w które skład wchodzi 6 urządzeń – suszarka z jonizacją, wielofunkcyjny zestaw do stylizacji włosów, szczotka prostująca, lokówka, lokówko-suszarka i 5 rodzajów szczotek do włosów.

Specjalna kolekcja przyciąga uwagę również ceną. Za najdroższy produkt zapłacimy 100 zł, a szczotki do włosów kosztują niecałe 10 zł! Wszystkie urządzenia są też objęte 3-letnią gwarancją.

ZOBACZ TEŻ: OTO JAK TO WODNE SERUM RADZI SOBIE Z MOJĄ PRZESUSZONĄ SKÓRĄ [RECENZJA]

Co Wy na to?