Kiedy szukamy nowych sposobów na stylizację włosów, można pogubić się w tych wszystkich skomplikowanych warkoczach i upięciach, które wyglądają mega efektownie. Niestety bardzo często jest tak, że stopień trudności ich odtworzenia jest zbyt duży (tak jest przynajmniej w moim przypadku), dlatego ostatecznie i tak wygrywa kucyk.

ZOBACZ TEŻ: UROCZE FRYZURY Z WSUWKAMI W ROLI GŁÓWNEJ. PROSTE I EFEKTOWNE(MNÓSTWO INSPIRACJI)

Mimo że uwielbiam podziwiać ich wygląd, wiem, że nie mam cierpliwości ani czasu, aby odtworzyć większość z tych pięknych fryzur. To, czego naprawdę chcę, to fryzura, która wygląda fajnie i wymaga minimalnego wysiłku. Właśnie dlatego jestem wielką fanką akcesoriów do włosów.

Opaski na głowę, spinki, a nawet modne w latach 90. frotki są naprawdę świetne, ale kokardy do włosów to te akcesoria, którymi wszyscy możemy się bawić. Ten niepozorny element pomoże w szybki sposób odmienić całą fryzurę.

ZOBACZ TEŻ: JAK STWORZYĆ EFEKT MOKRYCH WŁOSÓW STOSUJĄC ZALEDWIE JEDNĄ, PROSTĄ SZTUCZKĘ

Oto najfajniejsze propozycje stylizacji włosów za pomocą niepozornej kokardki. Koniecznie wypróbujcie którąś z nich jeszcze przed pierwszymi mrozami, które zmuszą nas do chowania naszych włosów pod grubymi czapkami.